דרבי לאומי: גמר הכדורסל הגדול בכל הזמנים

הספורטיאדה ה-35: במשחק הגמר באלוף האלופים נפגשו בנק לאומי קשב מול בנק לאומי מרכז לדרבי אמיתי, בסיומו ניצח סניף מרכז 52:51. כיבדה בנוכחותה: רקפת נוסק עמינח

בכל שנה משחקי הגמר בדרג אלוף האלופים בספורטיאדה מספקים לנו משחקים מותחים במיוחד מול קבוצות פיקנטריות. השנה זה היה מיוחד מתמיד.

למשחק הגמר הגיעו שתי קבוצות בנק לאומי. הראשונה, בנק לאומי קשב, השנייה, בנק לאומי מרכז.

המשחק לא רק משך תשומת לב אדירה גם ביציעים, אלא שגם מנכ״לית הבנק, רקפת נוסק עמינח, הגיעה הישר לאולם אלון כדי לצפות באחד המשחקים היותר מרתקים שידע אי פעם בנק לאומי במסגרת הספורטיאדה.

על הפרקט זה היה נראה כאילו שתי קבוצות מקצועניות עלו לשחק. אגרסיביות, לחץ, שבחים והרבה ריכוז היו המאפיינים של אחד המשחקים היותר מותחים שידעה הספורטיאדה.

בתום המשחק הצליחו שחקני בנק לאומי מרכז לנצח בהפרש של נקודה אחת בלבד (!) 52:51 ולחגוג אליפות מתוקה במיוחד. המרוויח הגדול - בנק לאומי, שזכה לייצוג של שתי הקבוצות הטובות ביותר בספורטיאדה.

״המזל הוא שאף בנק לא ניצח אותנו״ אמרה נוסק עמינח רגע לפני פתיחת המשחק. ״קראתי באחת הכתבות בעיתון שכדי להתקדם בעבודה צריך להיות שמח, אני שמח שאני עובד בבנק לאומי ומשחק היום מול החברים שלי״ הוסיף אחד השחקנים.