גלבוע וכהן השלימו דאבל בריצה, גרשון הפתיעה וראש עיריית אילת ממשיך בדיאטה

מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת, השתתף במקצה ל-3 ק"מ במסגרת מרוץ דקל הטום של העירייה והספורטיאדה, לאחר שכבר השיל 14 ק"ג בדיאטה. דריה גרשון הפתיעה עם ניצחון בספורטיאדה הראשונה

הבוקר האחרון של תחרויות הספורטיאדה ה-38 נפתח באילת בדיוק כמו הבוקר הראשון, בריצה. לא רק זאת אלא אפילו המנצחים במקצה ל-10 ק"מ הם אותם המנצחים משלשום במרוץ לחצי המרחק. אדיר כהן מפלאפון בגברים, עדי גלבוע מבנק לאומי בנשים, שניהם השלימו דאבל מרשים.

אבל עוד לפני כן אנחנו עם המנצחת מהמקצה ל-3 ק"מ במסגרת המרוץ הנקרא דקל הטום על שם טום דקל ז"ל ואשר כלל את שני המרחקים.

דריה גרשון העובדת כמנהלת חשבונות בכיל ישראל, גרה בבאר שבע, הגיעה בפעם הראשונה בחייה לספורטיאדה ופשוט ניצחה אחרי 19.12 דקות. "רצתי בשביל הכיף ואני מופתעת מכך שהגעתי ראשונה. אנחנו מתאמנים עם מאמנת בכיל כבר מחודש פברואר. כיף להיות פה, האנרגיות טובות, ובמיחד כיף לראות אנשים עובדים שמצליחים לשלב את הספורט בחייהם. אבות ואמהות וקריירה. זו הצלחה בפני עצמה".

אדיר כהן מפלאפון סיכם את הדאבל אחרי 35.25 דקות: "עמדתי במטרה והעונה של ליגת רצים בעבודה בפתח. היה מרוץ כייפי והסיפוק גדול. 3 פודיומים רצופים אין מה לבקש יותר מזה".

כזכור אדיר ניצח גם במרוץ הפתיחה של עונת רצים בעבודה בקרית מלאכי בשבוע שעבר. אגב במרוץ כולו המשותף לעיריית אילת ומרכז הפועל ניצח חבר נבחרת הטריאתלון לשעבר, רועי זוארץ, אחרי 32.19 דקות.

שנה שלישית מתוך ארבע שנות ספורטיאדה בה יש דאבל לעדי גלבוע מבנק לאומי. אחרי 41.57 דקות היא נשמעת מאושרת: "היה לי קצב טוב, אני נהנית מהארוע וזה מה שחשוב. כל שנה אני אומרת לעצמי: שנה הבאה רק לרוץ ולחייך. בלאומי מפרגנים לי אבל כולה אני אוהבת לרוץ".

גם ראש עיריית אילת חצה בריצה את קו הסיום. מאיר יצחק הלוי, מלווה בשומרי ראש הרצים עמו, לקח אויר ואמר: " היה בסדר גמור. אני מתאמן קבוע כל שבוע, רץ והולך. כבר השלתי 14 קג ואני נהנה מכל ארוע עם מימד בריאותי. סימנתי את נושא אורח החיים הבריא כנושא מוביל בעיר, והעיר אילת מדברת בריאות. הספורטיאדה זו החגיגה העממית הכי יפה כל שנה ולשמחתי המגמה היא לחזק ולהגדיל אותה. אנחנו מאוד אוהבים את הארוע הזה".