בפעם השנייה ברציפות: בנק לאומי זכתה באליפות הכדורגל

הספורטיאדה ה-37 | גמר אלוף האלופים כדורגל
הקבוצה הצליחה לשמור על התואר לאחר שניצחה את חברת החשמל בדו קרב פנדלים מהנקודה הלבנה. צפו

רגע השיא של הספורטיאדה הגיע היום (שישי) במגרש העירוני בעיר אילת. בנק לאומי, הקבוצה שלקחה בעונה שעברה את הגביע, העפילה שוב לגמר, אלא שהשנה פגשה את חברת חשמל דרום.

לאומי שמצוידת בשחקנים מוכרים כמו גל אגלשטיין, תומר בן חיים, אור גירו, אייל שן, אלכס בסוק ועוז יפרח, הייתה עדיפה במחצית הראשונה, הצליחה לשלוט בקצב המשחק, אך לא מצאה את הרשת. מנגד, חברת החשמל עלתה לחצי השני עם התלהבות.

בתוך מספר דקות הצליחה להגיע למצבים קורצים מחמישה מטרים ורק הודות לאגלשטיין, שוערה של לאומי שסיפק תצוגה אדירה בין הקורות, לא הצליחה לסיים עם כדור ברשת. בתום המועד החוקי שרק אלי חכמון, השופט הבינלאומי, לסיום המשחק שהוביל לדו קרב מהנקודה הלבנה, שם הייתה הצגה של איש אחד.יניב בן ניסן, שחקנה של לאומי, ניגש לבעוט ראשון והכניס את הכדור לרשת. אריאל טרבלסי מחברת החשמל לא הצליח לעשות את מה שעשה קודמו כמו גם אלכס בסוק ששלח את הכדור שלו לקורה. לחברת החשמל הייתה הזדמנות טובה להשוות את התוצאה, אך דקל כחלון סחט הדיפה מהשוער המצוין. אור גירו כבש והעלה את לאומי ליתרון של 0:2. עומרי וטורי מחברת החשמל לא הצליח לכבוש וסגר שלושה פנדלים שהוחמצו, אלירן כהן מלאומי עשה את העבודה ונתן את האות לחגיגות.