בנק לאומי רוצה זכייה שלישית ברציפות

שחקני הקבוצה זכו בשנתיים האחרונות בטורניר הכדורגל. השנה הם רוצים לזכות שוב

קבוצת הכדורגל של בנק לאומי רוצה לשמור על התואר שלה. שחקני הסגל מגיעים מכל הליגות החובבניות: הקשר האדיר תומר בן חיים, המגן נועם כהן והשוער שמחזיק השיא של 16 שערים נקיים ברציפות בליגה בה גל אנגלשטיין הגיעו ממכבי עירוני אשדוד, אור גירו מבית"ר כפר סבא ואלירן כהן מבית"ר יבנה הם רק חלק מהשחקנים שמרכיבים את הסגל האיכותי של הקבוצה. את הקבוצה מאמן אחד מהבלמים הותיקים של הליגות הנמוכות אבי בבאי.

הקשר תומר בן חיים סיפר על חווית הספורטיאדה שלו: "זו הספורטיאדה השלישית שלי, אני כבר אחרי שתי זכיות. אנחנו מחכים לאירוע הזה על מנת לשבור את השגרה של הליגה. זה הלחם והחמאה שלנו, אנחנו באים לייצג את מקום העבודה שלנו וזה ההזדמנות להחזיר מעל ומעבר. באים לייצג בכבוד ואולי גם לזכות".

על הרמה הגבוהה של קבוצות הכדורגל הוסיף: "אין ספק שהספורטיאדה מעונה לעונה מתחזקת. כל מקום עבודה מתחזק בשחקנים טובים. אנחנו מגיעים לגיל מסויים שבו אנחנו מבינים שהכדורגל לא יביא לנו את הפרנסה לכל החיים ולא הגענו למקומות שרצינו להגיע כילדים. רוצים למצוא מקום עבודה בכדי להתפרנס בכבוד מחוץ לכדורגל, הרבה עושים את זה".

מאמן הקבוצה אבי בבאי הוסיף: "זו הרגשה מאוד טובה להגיע לפה. אנחנו מחכים כל השנה ולוקחים את המפעל הזה מאוד ברצינות. מכניסים שחקנים שירדו מליגה לאומית לליגה א'. הרמה מאוד גבוה במשחקים, בשנתיים האחרונות חזרנו עם זכייה ואנחנו מקווים לשחזר את ההישג".

על היריבה הגדולה, חברת חשמל דרום הוסיף המאמן: "אנחנו כל שנה מגיעים עם חשמל עד לגמר, אנחנו רגועים, אנחנו שומרים על תלכיד שרץ הרבה זמן".