אל-על: קבוצת הכדורעף בדרך לגמר

הספורטיאדה ה-37 | ענף הכדורעף
מערכה שלישית מותחת במיוחד הסתיימה עם ניצחון של חברת התעופה על הבנקאים. יזכו להניף את הגביע?

אחד המשחקים היותר מותחים שידעה הספורטיאדה השנה התקיים באולם הכדורעף. הלבנים מבנק דיסקונט פגשו את הכחולים של אל-על למפגש מסקרן במיוחד כשבין השתיים יש יריבות ספורטיבית ששדרגה את האווירה.

המערכה הראשונה הסתיימה עם ניצחון לאנשי אל-על שעלו ליתרון של 0:1 במערכות. עובדי הבנק הצליחו לאסוף את עצמם ובמערכה השנייה לחזור למשחק ולהשיג שויוויון במערכות שהוביל למעכה שלישית גורלית ומותחת במיוחד.

החלק האחרון של המשחק היה צמוד. עובדי אל-על ידעו כי יהיו חייבים להיות מרוכזים בכדי לנצח את הקבוצה הטובה בבית ולסלול את הדרך אל הגמר, בעוד שהבנקאים, שהיו עם המומנטום, רצו להשלים את המהפך ולהשיג את הניצחון. בסיום, זה נגמר בתוצאה 17:19 לטובת אל-על שרשמה ניצחון יקר.


מאיר עטיה, מנהל הקבוצה, אמר בסיום: "המשחק הזה היה הכי חשוב. דיסקונט בעלת ניסיון וההמשך שלנו תלוי ברצון של השחקנים. המטרה היא לעלות לגמר. זו הספורטיאדה ה-32 שלנו. אנחנו עם קפטן חדש ואיתו אנחנו מתחילים לצעוד. והיום הוכיח מה הוא שווה".


סימור שיטלר, קפטן הקבוצה, הוסיף: "צריך להמשיך באותו קצב וצורת משחק. להלחם על המגרש ואנחנו נביא את הגביע. הכיף של הביחד זה מה שגורם לי לרדת לכאן. אנחנו מצייגים פה את חברת אל-על שזה לא מובן מאליו. נותנים לנו את כל הביטחון להגיע לכאן. מבחינתו אנחנו נותנים את הכל, יש תמיכה בבית וזה הכי חשוב".