אדומים-כחולים בספורטיאדה

ארבעה שחקנים של הפועל אדומים משחקים בחברת חשמל דרום, אחת הקבוצות שמועמדות לזכייה בספורטיאדה, השנה הם יעשו את זה?

הקבוצה הדרומית של חברת חשמל מלאה בכוכבים מהליגות הנמוכות. בסגל הקבוצה ניתן לראות שחקנים כמו יוסף זאנה, ניר ביטון, עידן ציון, מאור מרציאנו, עמירן ביטון, יוני רביבו, בני שרקט, ניר נחום, דקל כחלון, אריאל טרבלסי ועוד.

אחרי שבכל שנה הם מגיעים גבוה אך לא מצליחים להשיג את הגרוש ללירה ולקחת את הגביע. העונה זה שונה, יש מספר שחקנים חזקים שזו הספורטיאדה הראשונה שלהם. בסגל השחקנים ניתן לראות את השליטה של הפועל אדומים מאשדוד, לא פחות מארבעה שחקני סגל משחקים בקבוצה: החלוץ אריאל טרבלסי, הקשרים נתן גנון, עמירן ביטון ויוני רביבו.

רביבו סיפר על הספורטיאדה הראשונה שלו בחברת חשמל דרום: "הפעם הראשונה שלי בספורטיאדה, אירוע מבורך, תענוג. אני נהנה מכל רגע ומקווה שניקח את הגביע. אנחנו מודעים לציפיות מאיתנו אבל כל שנה יש שחקנים טובים מקווה שהשנה אני אתן את הפולש בשביל לזכות בגביע".

טרבלסי הוסיף: "הטורניר הזה הוא מאוד חשוב בשבילי ועבור החברה אותה אני מייצג ובגלל זה אני מתייחס לכך בצורה הכי רצינית שיש".

על חבריו מהפועל אדומים אמר:"כמובן שזה כיף שיש איתי את החברים שלי, אבל אנחנו רצים שנים ביחד בחברה ואנחנו מאוד מגובשים. השנה אני מקווה שנעשה את זה כי באמת מגיע לנו. נעלה ניתן הכל ונקווה שנחזור עם גביע".

עמירן ביטון חווה גם כן את הספורטיאדה הראשונה שלו: "הספורטיאדה זה אירוע מיוחד, זו אמנם הפעם הראשונה שלי אבל אני אהבתי את האווירה והארגון, אירוע מבורך שירבו כאלה".

על חבריו לקבוצה האשדודית אמר:"כמובן שלשחק עם שלושה חברים שלי לקבוצה זה יתרון, הם חברים שלי ויש לנו יותר תיאום. השנה אנחנו יכולים ללכת עד הסוף, אנחנו יכולים לזכות".