4 מתוך 6 זהב להפועל באליפות ישראל לסיוף קדטים

צעירי וצעירות הפועל הפגינו דומיננטיות באליפות ישראל לסיוף עד גיל 18 וכבשו את הפודיום בכל הדגמים האולימפיים. בסוף השבוע יתקיימו אליפויות ישראל עד גיל 21 בחרב ודקר

בשבת התקיימה במרכז הספורט לידר בגני תקווה אליפות ישראל לקדטים בכל ענפי הסיוף (דקר, חרב ורומח) עם שליטה כמעט מוחלטת של צעירי וצעירות הפועל על הפודיומים של כל שלושת המקצועות האולימפיים.

בתחרות דגם הרומח בנים זכה במקום הראשון הסייף רז גורן מהפועל חיפה לאחר שניצח בגמר את אורי פינסטרבוש ממועדון סייפי הגלבוע ובמקום השלישי זכו הסייפים אדם כץ ושמואל שריאל רבזין ממכבי פתח תקוה.

בקדטיות זכתה במקום הראשון הסייפת ליאור דרוק ממועדון הסיוף הפועל כפר סבא, שגברה בגמר על חברתה למועדון ניקול ארוס. במקום השלישי רומי שלז, גם היא ממועדון הסיוף הפועל כפר סבא, יחד עם וורה קלימוב מהפועל עכו.

בתחרות דגם החרב לקדטים הוכתר דוד פרומגרץ ממועדון סיוף הפועל אשקלון, שהכניע בגמר את אדוארד ניאזוב ממועדון סיוף אשדוד. אריאל קריספיל מהפועל אשקלון דורג שלישי יחד עם סהר דבלינסקי ממועדון מכבי ירושלים.

בחרב קדטיות זכתה אלן אייזלר מאשדוד, שניצחה בגמר את חברתה למועדון אלינה רייס. קסניה שבלוב מהפועל אשקלון סיימה שלישית יחד עם אורי גלעדי ממכבי ירושלים.

בדגם הדקר לבנים ניצח תומר יארינובסקי מהפועל כפר סבא בגמר את יובל יוסף מהוד השרון, ואת המקום השלישי חלקו שני סייפי תל אביב, אריאל ארמוזה ואיתמר תבורי.

בדקר קדטיות ניצחה ניקול פייגין ממעלות בגמר מול אדל בוגדנוב, אף היא ממעלות, ואילו במקום השלישי דורגו אווה גלפר ממכבי ירושלים ומריה זלנוב מתל אביב.

בסוף השבוע הקרוב יתקיימו אליפויות ישראל עד גיל 21 בדגמי החרב והדקר. באולם שבאגם המונופורט, מעלות, תתקיים אליפות הדקר בשבת (16.00-10.00), ואילו הפועל אשקלון תארח כבר ביום שישי את אליפות החרב במועדון על שם ערן גואטה (18.00 - 14.00) ברחוב גרופר 15. הפועל עכו תארח את תחרות גביע עכו לרומח בוגרות ובוגרים בחטיבת הביניים שברחוב בורלא 1. בהצלחה לסייפות וסייפי הפועל!

התמונות באדיבות Tomer Shenkar ו-Miriam Druck.