13 מקבלי פרס "איש כפעלו" בכנס ותיקי הפועל

מסורת של חמישה עשורים נמשכה גם השנה בחנוכה כשמרכז הפועל העניק את הפרסים השנתיים לפעיליו. מנכ"ל הפועל יורם ארנשטיין: "המתנדבים שלנו הם הכח המניע מאחורי המדליות"

כמדי שנה בחנוכה מתכנסים ותיקי הפועל, וכך גם היה ביום חמישי שעבר בבית יהודי בסרביה שבתל אביב שם אירח מרכז הפועל את כנס 2016. האנשים שהספורט בישראל חייב להם הרבה מאוד, הגיעו כדי להעלות זכרונות ולהעניק כבוד לאלה שזכו בפרס "איש כפועלו", מסורת בת עשרות שנים בה מוקיר מרכז הפועל את תרומת פעיליו לחברה בישראל על ידי קידום הספורט.

לאחר ברכות מאת יור ותיקי הפועל,סלומון סטולר, וראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, בעצמו שחקן טניס שולחן בהפועל רמת גן בעבר, נשא דברים מנכ"ל מרכז הפועל, יורם ארנשטיין, שהדגיש את העובדה כי מרבית הפעילים עשו ועושים מלאכתם בהתנדבות: "בלעדי המתנדבים לא היה הספורט קיים בישראל. הם הכח המניע במועדונים, ומשם יוצאים המדליסטים בתחרויות השונות, כולל האלופים האולימפיים, אלופי עולם ואלופי אירופה".

כל באי הכנס קיבלו שי וקינחו בארוחת צהריים חגיגית לאחר הופעה של מתעמלות הפועל חולון בהדרכת המאמנת האולימפית איה ויגדורצ'יק. בפרס "איש כפועלו" זכו השנה:

נועה סקלי ליפשיץ - כדורסל
דורית פורת - כוריאוגרפיה
דוד פרלמוטר - שחיה
שלמה אברמוביץ' - טניס שולחן
גרשון שפע - שחיה
יצחק מור - חינוך גופני
אבי קאופמן - כדורגל
ד"ר שלמה קידר
משה אלפיה - כדורעף
דוד סיבור - שחיה
בני קמינר - כדוריד
רפי לביא - כדורגל
עזיז מנסור - כדורגל

ברכות לזוכים והמשך פעילות פוריה בשנת 2017!