1, 2, איכסל

שחקני הפועל איכסל (דאפר מחאמיד)
שחקני הפועל איכסל (דאפר מחאמיד)
האם נראה בעונה הבאה את הפועל איכסל בלאומית? הקהל נוהר ומתרגש אבל היור בהא חליל זוכר את הפספוס בעונה שעברה ומזהיר: "עוד לא עלינו". בכל מקרה התכנית היא להוות גורם בלאומית אם וכאשר תתרחש ההעפלה ההיסטורית

"הקהל כבר מתרגש אבל אנחנו לא. עובדים בשקט ובצניעות". כך בהאא חליל, יו"ר הפועל איכסל, מוליכת ליגה א' צפון, אולי אולי לקראת עליה היסטורית לליגה הלאומית. 7 מחזורים לסיום העונה מובילים האדומים את הטבלה בפער של 4 נקודות מהפועל אום אל פאחם, אבל גם בעונה שעברה שכנה איכסל בצמרת, עד המחזור ה-22 ליתר דיוק, כך שכיום אחרי 23 מחזורים נזהרים בעיירה הצפונית מלחגוג מוקדם מדי.

בעונה שעברה איבדה הקבוצה את הפיסגה במשחק צמרת מול הפועל חדרה, וסיימה שלישית. במשחק חצי גמר הפלייאוף הפסידה איכסל 1:2 מול טבריה וכך נותרה בליגה השלישית.

חליל, לשעבר שחקן הקבוצה, מכהן בתפקיד כבר שנה רביעית, והוא נחוש לא רק לעלות אלא לתקוע יתד בלאומית. "אם עליה ללאומית היתה בשביל טיול אז לא הייתי משקיע כלל. נוכל להוות משקל בליגה השניה".

שחקנים כאלירן חודדה, בן מלכה, חאמד גנאים, דור הלוי ועומר בוארון (9 שערים עד כה כמו גם מועמר קראקרה), הובאו לחיזוק, ובינואר הוחתם המאמן מוריס אוזן. 1000 צופים גודשים את היציעים של האצטדיון הביתי הצנוע, המכיל 1,500 מקומות, במשחקי הבית, והם צמאים לשים את שם העיירה על המפה.

חליל: "בקרב הקהל אכן יש התרגשות והם רוצים כבר לעלות ליגה אבל יש לנו עוד דרך לעשות, ויש בדרך משחק קשה נגד הפועל הרצליה (מקום 3). עוד לא עלינו. זאת קבוצה עם רגליים על הקרקע ועם צניעות".

ביום שישי תצא איכסל לבית שאן, שם תשחק מול קבוצת התחתית הפועל בית שאן, אבל צריך להיזהר כי כמו שראינו בסקרים השבוע כבר היתה הפתעה אחת מכוון בית שאן, ובכלל, באיכסל הפנימו את הלקח מהעונה שעברה כי חגיגות עליה יש רק בקיץ ולא באביב גם אם הגליל כבר פורח.