אדומה מאז ולתמיד

אוהדי אשדוד (מדיה אדומים אשדוד)
אוהדי אשדוד (מדיה אדומים אשדוד)
תמיד ידענו שאשדוד אדומה, גם בימי המדבר הקשים. עכשיו, לאחר העליה לליגה ב' ופתיחת העונה המוחצת, זה ברור שהאימפריה בדרך. היעד הוא ליגה א', אבל חשובה לא פחות הפעילות באיתור נוער בסיכון על מנת להביאו אל מסגרת המועדון

לפני הרבה שנים זה היה ברור שאשדוד אדומה, ואנחנו עכשו חווים זמנים מרגשים בהם הפועל אדומים אשדוד מחזירה את הצבע הנכון לעיר הנמל. על הריסות הקבוצה ההיסטורית קמה קבוצת אוהדים תוססת, שעלתה בעונה שעברה מליגה ג' לליגה ב' והיא עושה סימנים של תיאבון לעוד בואכה ליגה א'.

המאמן פיני עייש ממשיך עם הסגל שהתחזק בשמות ראויים ואיכותיים כמו איגבני אוגבונה האימתני, יאיר אזולאי, רחמים צוקול, אריאל טרבלסי ועוד. אזולאי אף מנהל בית ספר לכדורגל לילדים מגיל 6 עד 12 כדי לייצר עתיד למועדון החדש-ישן.


עו"ד יפעת בן אבי בראון, היועצת המשפטית של העמותה, מספרת על תכנון לפתוח מחלקת נשים ועל התמקדות באיתור נוער בסיכון ממשפחות מצוקה, בעלי כישרון בכדורגל, אותם מאמץ המועדון לחיקו ללא תמורה על מנת להרחיקו מהרחובות, שזהו הדבר החשוב ביותר שיש בכדורגל. תרומה לקהילה. אבל בעיניים, עורכת הדין רואה לקראת השנה החדשה רק דבר אחד: ליגה א'.

יפעת: "מתאבדים כדי להגיע לליגה א'. הפועל זה לב. זאת משפחה אדומה. לא הבנתי את האהבה למשפחה הזו עד שנכנסתי אליה. הם פנו אלי כדי שאשמש כיועצת משפטית והתאהבתי".


הפועל פתחה את הליגה עם ניצחון חוץ בירוחם, 1:2, המשיכה עם ניצחון ביתי של 0:1 בדקה ה-90 מול שיכון המזרח במגרש הסינטתי שליד בית המשפט, כשהתכנון הוא לעבור בעתיד לאיצטדיון הי"א המרכזי בעיר. העתיד? ורוד-אדום.

התמונות באדיבות: מדיה אדומים אשדוד.