תנופה חדשה לענף השייט בגליל המערבי

גילי אמיר, יורם ארנשטיין וגיל הורביץ, מאמן קרית ים
גילי אמיר, יורם ארנשטיין וגיל הורביץ, מאמן קרית ים
מנכ"ל הפועל יורם ארנשטיין ויו"ר האיגוד גילי אמיר הגיעו להסכמות עם עיריית עכו על שיתוף פעולה עם בניית הטיילת החדשה ודאגו לתגבר את המועדון המתפתח בקריית ים

מספר חידושים מעניינים בענף השייט עומדים לקרות בעקבות סיורם המשותף של מנכ"ל מרכז הפועל, יורם ארנשטיין, ויו"ר איגוד השייט, גילי אמיר, בגליל המערבי. יורם וגילי השתתפו בישיבת תכנון של מועדון השייט קריית ים לקראת גיוס ילדים חדשים לספורט. בישיבה נידונו דרכים למינוף המועדון והשייט באזור.

לאחרונה, המועדון רכש ציוד שייט בסיוע מרכז הפועל וסירות מדגם אופטימיסט לילדים בעזרת איגוד השייט. הצדדים ערכו תכניות להשתתפות מסיבית יותר של המועדון בתחרויות השייט של האיגוד הלאומי.

בביקור זה גם נידונה סוגיית שיתוף הפעולה בין מועדון השייט בעכו לבין עיריית עכו נוכח רצונה של העירייה לבנות טיילת חדשה, שעלולה להביא לשיבוש בפעילותו של המועדון. בפגישה משותפת בין העירייה, בית הספר לקציני ים והמרכז לחינוך ימי, הגיעו הצדדים להסכמות בעניין שיתוף פעולה תכנוני בעניין המשך פעילות השייט גם לאחר בניית הטיילת.

יורם ארנשטיין: "אנחנו מקווים כי הביקור ימנף את פעילות השייט באזור. אנו מקווים כי ראשי המועדון ירימו את הכפפה וישלבו בין הפעילות הספורטיבית ההישגית לבין הפעילות העממית הנערכת במועדון".