שליטה של השב"ס בליגת הרצים בעבודה של הפועל

אינדיקלאו על ראש הפודיום
אינדיקלאו על ראש הפודיום
הליגה ננעלה עם המרוץ בהרצליה עם עוד ניצחון לשבס, שדוגל בתרבות הריצה ככלי לשיפור הכשירות המבצעית ולמען אורח חיים בריא. רכזת האתלטיקה בהפועל, חגית אמסלם, מסכמת עונה: "העונה הבאה תהיה עשירה ומקצועית הרבה יותר"

ליגת הרצים בעבודה הסתיימה בשבוע שעבר בהרצליה עם מרוץ ל-5 קמ, וזו כבר עונה חמישית בה רצי שירות בתי הסוהר (שב"ס) דומיננטיים בצמרת עם מקום ראשון קבוצתי, הן בהישגים והן במספר הרצים.

אלכס קוניחוב, רכז הריצה בשב"ס, מסביר את סוד ההצלחה: "ראשי הארגון תומכים בצורה יוצאת דופן ברצים ובכך מעבירים מסר לשאר האנשים על אורח חיים בריא על כל המשתמע מכך, כולל כשירות מבצעית".

רצי השב"ס פעילים על פי תכניות אימון מסודרות, חלקם מאורגנים בקבוצות ריצה קטנות, חלקם עובדים ממש אצל מאמני אתלטיקה. קוניחוב ציין במיוחד את רפי וישניצר ז"ל, המאמן הלאומי בריצה למרחקים ארוכים, שהלך השנה לעולמו, ואשר הכין חלק מרצי השב"ס לתחרויות.השב"ס בתמונה קבוצתית

300 רצים יש בארגון, מהם 50 קבועים, שמרבים לעלות על הפודיומים השונים בקטגוריות השונות. מנצח הליגה לשנת 2017 הוא בהרן בלטה, וגם מדליית הארד הולכת לשב"ס, אל איילין מווגטה. במרוץ האחרון ל-5 קמ זכה אינדיקלאו יעקב גזאי מהשב"ס.

חגית אמסלם, רכזת האתלטיקה בהפועל: "מירוץ הסיום חתם עונה עשירה במירוצים מתוך מטרה לעודד את העובדים לעשות ספורט בתמיכת מקום העבודה. אנחנו מאחלים חופשה נעימה לכולם ועמלים בימים אלה על מנת להכין את עונת 17-18 שתהייה עשירה ומקצועית הרבה יותר".יורם אורנשטיין מזניק את המרוץ

תמונות באדיבות: צילום פרטי