"שיתוף הפעולה מתעצם עם השנים"

(מתן פפקין)
(מתן פפקין)
הפועל תל אביב כדורסל ביקרה אצל האחות הקטנה, הפועל אריק נצר סירני, ויחד עם ילדי רוגוזין היתה שם חגיגת כדורסל ענקית ואדומה

ביקור קבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב במועדון הפועל אריק נצר סירני היה מרגש ביותר עבור ילדי הקיבוץ, רובם ככולם אוהדי האדומים של תל אביב. הכוכבים הגדולים הטביעו לנגד עיניהם המשתאות של הצעירים המקומיים, לימדו אותם לזרוק נכון, חדירות לסל ועוד, וקינחו בהענקת חתימות וסלפיז. אל הפעילות הגיעו גם ילדי בית הספר רוגוזין, אותם מאמצת הפועל תל אביב, והארוע כולו היה אקט חינוכי עם כיף גדול לשני הצדדים, המבקרים והמארחים.

עודד נחמן, סמנכל מרכז הפועל וחבר הנהלת איגוד הכדורסל: "היתה כמות ילדים מאוד מרשימה, שמראה על פעילות ברוכה של קיבוץ נצר סירני, שם כולם אוהדי הפועל תל אביב. הכל היה אדום באותו יום. באולם ובקיבוץ. מרכז הפועל מנצל מפגש כזה להאדרת פעילות מועדון לו אנו מסייעים".

צילום: מתן פפקין
הביקור התקיים במסגרת פעילות הטוטו ומינהלת הכדורסל למען הקהילה, ואין חיבור מתאים יותר כמו זה הקיים בין המועדון המפורסם והוותיק מהעיר הגדולה לבין ה"אח הקטן" מהקיבוץ, בו פעילים 110 ילדים ועוד 15 ילדי רוגוזין מדרום תל אביב, שחקני קט סל כתה ו במסגרת פרויקט למען ילדי העובדים הזרים.

מתן פפקין, מנהל הפועל נצר סירני: "יש חשיבות גדולה למפגש הזה, תחילה, בכך שהילדים שלנו אוהדי הפועל תל אביב, ספינת הדגל של מרכז הפועל. שיתוף הפועלה מתגבר עם השנים ומתעצם. אני בעצמי התרגשתי לראות את השחקנים הבוגרים והכל היה כיף. אנחנו מועדון ששואף למצוינות וערכיות".

צילום: מתן פפקין