רצים באדום

(קרדיט: אייל בריברם)
(קרדיט: אייל בריברם)
(קרדיט: אייל בריברם)
(קרדיט: אייל בריברם)
(קרדיט: אייל בריברם)
(קרדיט: אייל בריברם)
הכלניות כבר כאן והאדום המרהיב של הדרום משתלב עם האדום של דגלי הפועל. מרוץ הכלניות השנתי הפך למסורת כחלק מפסטיבל טבע ענק, דרום אדום, בו מרכז הפועל גאה להיות שותף כבר בפעם הרביעית כשארבעה מסלולים מחכים לבחירתכם

 13.2.2022

פסטיבל דרום אדום ה- 17 יצא לדרך כשגם השנה משתלבים הדגלים האדומים של מרכז הפועל עם מרבדי כלניות מרהיבים במיוחד.

שני אירועים מרכזיים מארגנות המועצות המקומיות ביחד עם מרכז הפועל, משרד התיירות, המשרד לפיתוח הפריפריות וגופים נוספים: צעדת הכלניות ומרוץ הכלניות.

הקורונה עדיין מלווה כל ארוע, ועל כן שני האירועים יתקיימו על פני חמישה ימים (שני-שישי) בהרשמה מראש ולפי שעות קבועות ואיסוף ערכה לרץ בעמדות מאויישות.

המירוץ השנה מתקיים בתאריכים 7-11.2 כאשר כל אחד מגיע לנקודת הזינוק המדוגללת על פי השעה אליה נרשם, יוצא לריצה לא תחרותית ובסיומה מגיע לפודיום מסיימי הריצה.

דורון אשטן, מנכלית עמותת התיירות של צפון הנגב: "אנחנו נרגשים לפתוח שוב את פסטיבל הטבע הגדול בישראל ובזכות המשקעים הרבים שירדו מרבדי הכלניות מרהיבים מתמיד וכל צפון הנגב לובש חג. מירוץ הכלניות של קק"ל מתקיים זו השנה ה-9 ברציפות למשך 5 ימים של ריצה בכלניות. השנה בוחרים יום ושעה, המסלול כבר מחכה לכם ואתם רצים עם מי שאתם אוהבים. אנו מודים למרכז הפועל על השותפות המיוחדת שלנו יחד זו השנה הרביעית וגאים להפיק יחד מירוץ שמושך אליו אלפי רצים מכל רחבי הארץ".