רחובות אדומה שוב

שחקני מרמורק (יוסי סוריק)
שחקני מרמורק (יוסי סוריק)
אחרי שבע שנים שבה הפועל מרמורק אל הליגה הלאומית בתום עונה ססגונית ביציעים. מנכ"ל הפועל וכוכב העבר יורם ארנשטיין: "מקווה שהקבוצה תתבסס בליגה החדשה ותמצא מקורות כספיים ומקצועיים להפגין כדורגל חיובי שיגרום הנאה לחובבי הכדורגל"

הפועל מרמורק שבה לליגה הלאומית בכדורגל אחרי שבע שנים ומשלימה דאבל מרשים של הפועל ביחד עם הפועל חדרה, שהעפילה מליגה א' צפון אחרי 20 שנה. שני שמות של קבוצות עם הרבה מסורת, קהל מתעורר, ובמיוחד אמורים הדברים במרמורק ה'שכונתית' עם אייל גולן, שחקן העבר, וכיום בפרונט כבעלים. המשחקים במגרש הישן היוו העונה חוויה אדומה ססגונית ומשמחת, ואין ספק כי הלאומית מקבלת תגבורת חשובה ליציעים בעונה הבאה.

הרבה לפני עידן אייל גולן, שהתפרסם בשדה המוזיקה יותר מאשר על השדה הירוק, היווה יורם ארנשטיין שם נרדף להפועל מרמורק, משם המריא לקריירה ששיאה בהנפת גביע המדינה במדי בני יהודה. כיום ארנשטיין הוא מנכ"ל מרכז הפועל, אבל תמיד מרמורק.

ארנשטיין: "אני מאד שמח בשמחתם של אוהדי הקבוצה ותושבי רחובות על כך שהפועל מרמורק העפילה לליגה הלאומית. אני מקווה שהקבוצה תתבסס בליגה החדשה ותמצא מקורות כספיים ומקצועיים להפגין כדורגל חיובי שיגרום הנאה לחובבי הכדורגל. לא נכחתי במשחק ההכתרה, אבל קיבלתי תגובות שהיה מאד מרגש. אני מאחל לשינו (זוארץ), אייל, זורי (שעובי) וכל הצוות המנהל הצלחה רבה. אני תקווה שראש עיריית רחובות וקברניטי העיר יידעו להעביר תמיכה מספקת לביסוסה של הקבוצה בליגה הלאומית. אין לי ספק כי העדר מגרש ביתי הינו בעוכרי הקבוצה כפי שהיה בעוכרי מכבי שעריים. אני מקווה כי הפועל מרמורק תדע להתגבר על בעיה זו".ואכן מרמורק יוצאת לדרך חדשה כשהיא נאלצת לארח מחוץ לעיר, ברמלה, אתגר לא פשוט. הקבוצה נפרדת גם מהמאמן שחתום על ההעפלה, ארז בנודיס, לטובת ניסן יחזקאל.

בנודיס מסכם את סיפור העונה המוצלחת הזו: "מקום עם אנרגיות חיוביות. הקמתי קבוצה חדשה כמעט לגמרי בתחילת העונה ונוצר חיבור מצוין של השחקנים בינם לבין עצמם ועם הקהל. האמנתי שנעלה לכל אורך הדרך גם כשאיבדנו את המקום ה-1. אין לי ספק שמרמורק תתברג בפליאוף העליון של הלאומית. עם האנרגיות שיש בין הקהל לבין השחקנים אפשר לעשות עונה טובה נוספת".