קריית כדוריד לילדים

בהפועל קריית אונו כדוריד משקיעים את מירב המשאבים במחלקת הילדים והנוער, ונהנים מתמיכת העירייה ומרכז הפועל. מאות ילדים ממלאים את האולם החדש בפעילות, מיטב המאמנים מדריכים את הילדים, וגביע יורם אוברקוביץ נשאר בבית גם בסיום טורניר חנוכה השנה

 הפועל קריית אונו עוד לא קטפה תואר בכדוריד הבוגרים אמנם, אבל הנוכחות המסיבית שלה בגילאים הצעירים, האולם החדש, ההשתרשות של הכדוריד במערכת החינוך העירונית והמאמנים המצוינים במחלקה הצעירה, כל אלה מהווים תשתית לעתיד מבטיח באדום.

טעימה מכל זה רואים מדי חנוכה, כשהמועדון מארח את טורניר הילדים על שם יורם אוברקוביץ ז"ל. ילדי הפועל קריית אונו (כיתה ו) זכו בפעם השניה ברציפות בטורניר הביתי באולם החדש לאחר ארבעה ניצחונות ותיקו מול הפועל אשדוד.

באחרונה, המועדון התאחד עם סביון, מה שהעצים אותו עוד יותר בבקעת אונו. הקבוצה הבוגרת הבכירה משחקת בליגת העל תחת המאמן מעוטר ההישגים, גלעד מאור, וקבוצת המשנה משחקת בליגה הלאומית.

מנכל המועדון ושחקן העבר, אמיר דרוקר, היה שבע רצון אחרי הטורניר: "אין מה להשוות את המצב מאז קיבלנו את האולם החדש לפני ארבע שנים. עלינו מ-300 ילדים ל-450. אנחנו וחולון בעלי הניקוד הגבוה ביותר בישראל מבחינת פעילות ילדים, ואנחנו עוד במגמת עליה".

בהפועל קריית אונו לא מתפשרים בכל הקשור להשקעה בצעירים. בטורניר אוברקוביץ שפטו השחקנים הזרים של הקבוצה הבוגרת, ואילו אחד הזרים הוותיקים בישראל, ולדימיר אסטיקוב, לשעבר בנבחרת בולגריה, מאמן כיום במחלקה הצעירה. המנהל המקצועי של הנוער הוא דרור מאירוביץ, ובין המאמנים שמות מוכרים בענף כאריק נלקין, ליאור פרץ, עדי מזור, אמיר דן, ליאל כהן.

דרוקר: "יש לנו תמיכה גדולה מראש העירייה ישראל גל וממנהל מחלקת הספורט ישראל סטוצינסקי, ומרכז הפועל תמיד אתנו. אנחנו הפועל אמיתיים ויש לנו אוזן קשבת במרכז הפועל אצל המנכל יורם ארנשטיין ורכז הכדוריד איז'ו ויינר, שגם תרמו לכך שטורניר הילדים השנתי יהיה ארוע חשוב ומרשים".