קרייה מארחת ומנצחת

הפועל קריית אונו כדוריד, אחרי ההישגים ההיסטוריים בבוגרים ובנוער, סימנה ווי גם על אליפות הפועל לילדים עש אוברקוביץ, הטורניר המסורתי של חנוכה. גם חבל אילות ונתניה אותתו על עתיד מבטיח

3.12.21

טורניר אליפות הפועל בכדוריד על שם יורם אוברקוביץ ז"ל, שהפך למסורת בקרב מחלקות הילדים של המועדונים מרחבי הארץ, נערך גם השנה באולם הספורט בקריית אונו, כמו תמיד, בחופשת החנוכה.

במקום הראשון זכתה המארחת הפועל קרית אונו 1 עם המאמן אריק נלקין, שגם אירגן את הטורניר. מועדון הדגל של בקעת אונו חווה פריחה מיוחדת לאחר שבעונה שעברה זכתה קבוצת הנוער לראשונה באליפות המדינה ואילו קבוצת הבוגרים העפילה לראשונה אל הפליאוף העליון.

במקום השני הפועל חבל אילות, עוד מועדון עולה מהפריפריה הדרומית, שעשה את הדרך הארוכה ביותר, כהרגלו, בהדרכת המאמן גל קדם. במקום השלישי הפועל נתניה, המועדון המתחדש, עם המאמן אורי רפאל.

בטורניר השתתפו 9 קבוצות - שחקני כיתה ה בנים: קרית אונו (2 קבוצות), גני תקווה, חולון (2 קבוצות), ירושלים, הפועל ראשון לציון, נתניה וחבל אילות.

עדי מזור, מהנהלת המועדון המארח: "תודה למרכז הפועל על קיום ושיתוף הפעולה במפעל יפה וחשוב זה, למנכל יורם ארנשטיין ולאיז'ו ויינר, רכז הכדוריד של מרכז הפועל, שהיה נוכח לאורך כל הטורניר. תודה לעיריית קריית אונו ולאגף הספורט שנותנים את אישורם בכל שנה לקיום הטורניר המוצלח, ולראובן קינן מנהל האולם שדאג לסדר ולארגון במהלך הטורניר".

בשלבי הדירוג נכח מנכל הפועל ארנשטיין וחילק לשחקנים המצטיינים גביעים ומדליות ביחד עם אמיר דרוקר, מנהל עמותת אונו כדוריד, הפועל קרית אונו וחבר הנהלת איגוד הכדוריד.

שופטי המשחקים היו שחקני קבוצת הבוגרים של הפועל קריית אונו טאריק קאסמוביץ, דליבור סוקיץ וניקולה בציץ ביחד עם תלמידי מגמת הספורט של תיכון בן צבי ושחקן כיתה ו' דניאל חדד.
את משחקי הדירוג שפט השופט יורם כהן.

שחקנים מצטיינים לפי קבוצות:
ירושלים - אורי גלעד
חבל איילות - דרור לאו
הפועל ראשון - יאיר נוח
נתניה - אלון לביא
חולון 1 דניאל סבן
חולון 2 עומר שקד
גני תקווה אביחי לביא
ק.אונו 1 שחר זך
ק. אונו 2 אמיר נחום.

להתראות בשנה הבאה.