קלאסיקת כדורעף

(פייסבוק הפועל מטה אשר עכו)
(פייסבוק הפועל מטה אשר עכו)
(פייסבוק הפועל מטה אשר עכו)
(פייסבוק הפועל מטה אשר עכו)
הפועל מטה אשר עכו, לאחר הזכייה בגביע המדינה מול מכבי ת"א, יוצאת לסדרת אליפות מול אותה יריבה המחזיקה בצלחת 2017, כדי להשלים דאבל ולהיצמד בטבלת האליפויות אל הפועל המעפיל

הקלאסיקו של הכדורעף הישראלי כבר כאן, ולראשונה אחרי שתי עונות, עם שתי היריבות הגדולות של השנים האחרונות, הפועל מטה אשר עכו ומכבי תל אביב, במפגש חזיתי של הטוב מחמישה משחקים שיכריע מי תניף את צלחת אליפות 2018.

הפועל מטה אשר עכו שסיימה את העונה הסדירה במקום הראשון בליגת העל עם 47 נקודות (1-16) חוזרת למעמד הגמר לאחר שניצחה בחצי הגמר את מכבי הוד השרון בסוויפ שלושה משחקים מבלי לשמוט מערכה.

בעונה שעברה הודחו האדומים בחצי הגמר בידי אותה יריבה שניצלה את הסדרה הקצרה (הטוב משלושה) והשלימה שני ניצחונות בחמש מערכות. את האליפות האחרונה האדומים חגגו בנעמן לאחר ניצחון 0-3 בסדרת 2016 מול הפועל כפר סבא כשהקבוצה הצפונית של נעם כץ שמטה מערכה אחת בלבד לאורך הסדרה.

העונה ספגה הקבוצה הפסד בודד. זה קרה מול מכבי תל אביב במחזור השמיני בבית העליון בחמש מערכות, בנעמן. כעבור שבוע הגיעה הנקמה המתוקה עם ניצחון בגמר גביע המדינה מול הצהובים בתוצאה 1:3. האדומים הפסידו העונה למכבי תא פעם אחת בארבעה מפגשים.

הפועל רוצה צלחת חמישית בשש שנים ולאחר הזכייה בגביע היא תוכל לציין דאבל עשירי. תואר האליפות עבר בעונה שעברה דרומה לתל אביב וזאת לאחר ארבע הנפות צלחת רצופות, שלוש מהן על חשבון היריבה. ההופעה בסדרת הגמר היא חמישית בשש עונות.

המפגש שייפתח ביום חמישי בשידור ישיר בערוץ הספורט יהיה הרביעי בשש עונות בין שתי הקבוצות. אליפות של המטה תשווה את כמות הזכיות לשיאה של הפועל המעפיל שזכתה באליפות לא פחות מ-14 פעמים.

מיכאל קישון, יו"ר המועדון: "כל השנה חיכינו והנה היא מגיעה, סדרת הגמר אליה מגיעות שתי הקבוצות הטובות בליגה שהינן שקולות בכוחן. העידוד של הקהל יכול להכריע את מאבק האליפות. נעמן מחכה לכם".

להלן לוח המשחקים (המנצח בסדרה הטוב מ-5 משחקים):
יום חמישי 3.5 בשעה 19:00 בנעמן
יום שלישי 8.5 בשעה 19:00 בהדר יוסף
יום חמישי 10.5 בשעה 19:00 בנעמן
יום ראשון 13.5 בשעה 19:00 בהדר יוסף
יום רביעי 16.5 בשעה 19:00 בנעמן