פודיום נוצץ באליפות הפועל לקליעה

(גיל סימקוביץ)
(גיל סימקוביץ)
(גיל סימקוביץ)
(גיל סימקוביץ)
(גיל סימקוביץ)
(גיל סימקוביץ)
גיא סטריק, גיל סימקוביץ ובוריס פולק האולימפיים סיימו ראשונים ברובה מצב שכיבה והזכירו ימים גדולים של הקליעה הישראלית. קוסובר הקדים את טריפולסקי באקדח

אליפות הפועל בקליעה ברובה במצב שכיבה הפגישה בסוף השבוע האחרון במטווח האולימפי שבהרצליה כמה מהשמות הגדולים ביותר של הקליעה הישראלית האולימפית. במקום הראשון לגברים זכה לבסוף אלוף אירופה לשעבר, גיא סטריק מהפועל אפרא מעברות, שניצח עם 624.6 נקודות במקצוע בו לראשונה לא מקיימים גמר מאז שאינו בתכנית המשחקים האולימפיים, החל מטוקיו 2020.

סטריק הוותיק הקדים את גיל סימקוביץ, קלע אולימפי בפני עצמו מבייג'ין 2008, שסיים במקום השני עם 623.4 נקודות כדי לעמוד על הפודיום היוקרתי - היסטורי.

במקום השלישי דורג בוריס פולק מהפועל אשקלון, לא פחות מאשר אלוף עולם לשעבר, אשר כמו סטריק גם העמיד דורות של קלעים וקלעיות כמאמן. פולק השיג 617.9 נקודות הפעם, 23 שנים לאחר הכתרתו כאלוף עולם במקצוע אחר, רובה אויר אולימפי.

בקטגוריית הנשים והנערות אינה שיבייב מהפועל אשקלון הגיעה למקום הראשון עם 615.5 נקודות תוך שהיא מקדימה את הקלעית המבטיחה טל אנגלר מהפועל אפרא מעברות שצברה 614.2 נקודות.
בקטגוריית הנוער דורג ראשון מיכאל עפר, גם הוא ממועדון הפועל אפרא מעברות.

אליפות הפועל התקיימה גם באקדח אויר אולימפי שם ניצח, כמעט כרגיל, יבסיי קוסובר מחיפה, שצבר 236.6 נקודות בגמר והקדים את הקלע האולימפי מאטלנטה 1996, אלכס טריפולסקי, שרשם 230.8 נקודות, במקום השלישי דורג תמיר אדלר שבכדור ההדחה האחרון היה רחוק 2.2 נקודות בלבד מטריפולסקי.

בקטגוריית הנשים והנערות, בה לא התקיים גמר, ניצחה גלי מיכלביץ מהפועל אפרא מעברות ואילו בנוער ניצח בן טל פלג מאותו מועדון.

בשבת הקרובה תתקיים אליפות הפועל באקדח חופשי וברובה אויר (החל מ-9 בבוקר) במטווח האולימפי הרצליה.