עשרה כפרים דרוזיים בטורניר נבי שועייב כדורסל

טורניר הכדורסל השנתי לכבוד חג נבי שועייב של העדה הדרוזית, בחסות מרכז הפועל, צמח השנה כפליים במספר הקבוצות. הקבוצה של מראר זכתה בגביע בתום חוויה ספורטיבית ומסורת מתפתחת בדליית אל כרמל. "עם טורנירים כאלה אפשר לקדם את הכדורסל במגזר הדרוזי"

שמונה קבוצות המייצגות עשרה כפרים דרוזיים, המיועד לשחקנים מעל גיל 28, השתתפו השנה בטורניר לאחר שבשנה שעברה נטלו בו חלק רק ארבע קבוצות. הקבוצות השנה: דליית אל כרמל\עוספייה, פקיעין, סאג'ור, כיסרא\סמיע, יאנוח\ג'ת, מראר, חורפיש, ראמה.

שמונה הקבוצות חולקו לשני בתים מוקדמים, וקבוצת מראר ניצחה בגמר את כיסרא\סמיע. השחקן המצטיין של הטורניר הוא עסאם סלאח, שחקנה של הזוכה בגביע השנתי, מראר.

בטקס הפתיחה השתתפו, יור איגוד הכדורסל עמירם הלוי, שמעניק אף הוא את חסותו למפעל, טל נתן המנהל אגף הנשים באיגוד, וסמנכל מרכז הפועל עודד נחמן, שאמר: "טוב לראות מסורת יפה של כדורסל מתפתחת בקרב הכפרים הדרוזיים בצפון. הטורניר צומח משנה לשנה ובמרכז הפועל שמחים לתת יד לפעילות חשובה ומהנה זו".

סמיח כיוף, ממארגני הטורניר: "הפקנו לקחים משנה שעברה ושידרגנו את הטורניר. אנו מודים לאיגוד הכדורסל ולמרכז הפועל על התמיכה בטורניר ועל הנוכחות בטקס הפתיחה. תודה לדליית אל כרמל ולאשרף חלבי מנהל המועדון על הארוח המופתי, ברכות לקבוצה הזוכה, מראר. עם טורנירים כאלה אפשר לקדם את הכדורסל במגזר הדרוזי. להתראות בשנה הבאה".