ערב הוקרה לאלופי "הפועל"

טקס אלופי הפועל
טקס אלופי הפועל
טקס הפרסים השנתי יוצא לדרך ויתקיים ב-26/09/16 בסנימה סיטי בגלילות. מי יהיו מצטייני השנה?

טקס הפרסים השנתי של מרכז הפועל הפך כבר מזמן למסורת, אולם החל מהשנה ייצא לדרך חידוש, שייהפך למסורת, בחירת מצטייני השנה: ספורטאית, ספורטאי, מאמן\נת, מנהל\ת.

מרכז הפועל גאה לבשר כי שתיים מתוך ארבעת הנבחרים לשנת תשע"ו הן נשים שהשתתפו במשחקים האולימפיים בריו: הגולשת מעיין דוידוביץ' ומאמנת ההתעמלות אירה ויגדורצ'יק. כמו כן, הבעלים של הפועל באר שבע כדורגל, אלונה ברקת, מקבלת פרס עבור הניהול המצטיין. משלים את הרשימה הקפטן של אלופת המדינה בכדורגל, הקבוצה של ברקת, החלוץ אליניב ברדה.

דוידוביץ' מהפועל תל אביב העפילה בגיל 28 בפעם השניה אל גמר אולימפי בגלשני רוח, וסיימה במקום ה-7 בריו, תוך שהיא מאיימת על זכייה במדליה ממש עד הרגע האחרון.

ברדה בן ה-35 היה הבורג המרכזי בזכייה המרגשת של האדומים מבירת הנגב, לראשונה אחרי 40 שנה. שחקן הבית של המועדון היה סגן מלך שערי ליגת העל עם 14 כיבושים.

אירה ויגדורצ'יק מסיימת עונה מדהימה עם נבחרת ההתעמלות לתרגיל קבוצתי בריתמיקה (התעמלות אמנותית), אותה היא הובילה אל המקום ה-6 בגמר האולימפי בריו ולזכייה במדליית ארד באליפות אירופה לצד שלל מדליות בתחרויות בינלאומיות נוספות.

אלונה ברקת הצליחה להטמיע דפוסי ניהול מודרניים ויעילים במועדון כדורגל, ששבע מרורים כבר עשרות שנים. היא צלחה אין ספור משברים לאורך השנים, הפגינה סבלנות, נחישות, חכמה ועוצמה בניווט המועדון החשוב הזה, בעל הקהל העצום והתובעני, ולבסוף קצרה את הפירות על ידי הבאת צלחת האליפות לנגב.

גם שאר הספורטאים והמועדונים של הפועל, אשר הגיעו להישגים השנה, אליפויות, שיאים, העפלות ליגה ועוד, יזכו בפרסים במהלך הטקס שיתקיים ב-26 לחודש זה בסינמה סיטי גלילות.