עידן מימון: "אנחנו נכנסים לטירוף"

עידן מימון (גבי אללוף, אתר הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון)
עידן מימון (גבי אללוף, אתר הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון)
מאמן הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון במסיבת העתונאים לקראת חצי גמר גביע המדינה בכדוריד מול אסא תא ביום חמישי, מכין את שחקניו למשימה. האדומים הם שיאני הזכיות וזו ההופעה השישית ברציפות שלהם במעמד חצי הגמר. המרכז, אריאל רוזנטל: "אנחנו רוצים להראות את הכח שלנו"

מועדון הכדוריד המעוטר ביותר בישראל, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, מתכונן לאחד מארועי השיא של העונה, חצי גמר גביע המדינה ביום חמישי הקרוב בהיכל שלמה, תל אביב, שם ישחקו האדומים מול אסא תל אביב (18:30). הפועל היא מחזיקת הגביע וזוהי הופעה שישית ברציפות שלה בחצי הגמר, יותר מכל קבוצה אחרת שהעפילה אל המעמד העונה.

צבא אדום גדול מתכונן להתייצב ביציעים ולדחוף חזק, כמו שרק הוא יודע, את השדים האדומים, שעברו פתיחת עונה לא טובה במיוחד בליגה. הזר היחיד שהובא בקיץ, גוראן בוגאנוביץ, נפצע וסיים את העונה. שני זרים אחרים הובאו בפגרת החורף, רנאטו ווגרינץ ומילוש דראגאש, שהם שחקנים מצוינים, אבל החיבור בכדוריד לוקח זמן ורק לאחרונה חיברה הקבוצה שני ניצחונות רצופים בליגה.

היום נערכה בהיכל שלמה מסיבת עתונאים של איגוד הכדוריד לקראת מעמד חצי הגמר, בה השתתפו המאמנים והקפטנים של ארבע הקבוצות המשתתפות. במשחק השני יתמודדו מכבי תל אביב ומכבי ראשון לציון (20.45) ושני המשחקים יועברו בשידור חי בערוץ הספורט. את מחזיקת הגביע ייצג המאמן וסמל המוועדון, עידן מימון, והמרכז אריאל רוזנטל, שהגיע במקומו של הקפטן אבישי סמולר.

מאמן הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ, עידן מימון: "אנחנו פעם שישית במעמד חצי הגמר ברציפות. עושים את ההכנות ומכבדים את היריבה שלנו. בשנה שעברה היה מאבק מרתק. לא מתייחסים למיקום בטבלה, הכל יכול להיות במשחק אחד. מקווה שיהיה ערב מהנה של כדוריד, וקורא לאוהדים להגיע. מאחל בהצלחה לקבוצות ושיהיה לנו יום חג לכדוריד הישראלי. אנחנו מגיעים אחרי תקופה יותר טובה בשבועיים האחרונים, נראים יותר טוב ויש לי סגל מלא סוף סוף. הזרים נכנסים לכושר וזה מאד משמעותי. יחד עם זאת יש לנו הרבה מה לשפר. הפועל ראשון זה עדיין המועדון הטוב ביותר מבחינת הישגים. יש שחקנים שכל מה שאמרו בתקופה האחרונה עלינו בתקשורת פגע בהם. לי זה דווקא רק עזר, וככה אנחנו נכנסים לתקופה הזאת יותר לטירוף. להגיד דאבל יהיה יומרני מצידי. שנה שעברה סיימנו עם שישה הפסדים וסיימנו את העונה עם תואר, אבל יש היום עוד שלוש-ארבע קבוצות שהן חזקות מאד, כך שאי אפשר להגיד שנזכה בדאבל. הלוואי, אבל זו תהיה דרך ארוכה וקשה".

להפועל יש 15 גביעי מדינה בארון התארים העמוס בראשון לציון, מספר שיא בישראל.

שחקן הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ, אריאל רוזנטל: "אני מתרגש מאד מהמעמד, זה אחד הערבים הכי כיפים שיש בכדוריד הישראלי. כל מה שיהיה מחרתיים עם שיתוף של גולברי והאירוע עם האימאות זה מאד מוסיף לענף. מקווה שיהיה ספורטיבי ושהטוב ינצח. עברו עלינו חודשים לא פשוטים, נבנה סגל מצוין מבחינת כישרון וניסיון, כמו הזרים שהביאו עכשיו שנותנים לנו דחיפה. זה לא היה אסון כל כך, בכל זאת אנחנו קרובים מאד למקום השני ובחצי גמר הגביע, אז בואו לא נשכח מי זאת הפועל ראשון. אנחנו לא מצהירים שניקח מלא תארים, אבל רוצים להראות את הכוח שלנו".

אריאל רוזנטל (גבי אללוף, אתר הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון)