עופרי קפלן מהפועל עמק הירדן הצטיין באליפות הפועל בהתעמלות

אליפות הפועל בהתעמלות מכשירים התקיימה ביום שישי 1/7/2016 במרכז ההתעמלות של המועצה האזורית עמק הירדן, בבית בנדל, בהשתתפות 300 מתעמלים ומתעמלות מאגודות: הפועל ת"א, בני הרצליה, הפועל חולון, הפועל גדרות, הפועל יזרעאל, הפועל משגב, הפועל מטה אשר, הפועל נהריה וכמובן המארחת הפועל עמק הירדן

אליפות הפועל בהתעמלות מכשירים התקיימה ביום שישי 1/7/2016 במרכז ההתעמלות של המועצה האזורית עמק הירדן, בבית בנדל, בהשתתפות 300 מתעמלים ומתעמלות מאגודות: הפועל ת"א, בני הרצליה, הפועל חולון, הפועל גדרות, הפועל יזרעאל, הפועל משגב, הפועל מטה אשר, הפועל נהריה וכמובן המארחת הפועל עמק הירדן.

התחרות אורגנה על ידי מחלקת הספורט של המועצה האזורית עמק הירדן בשיתוף מרכז הפועל. ראוי לציין את הצטרפותה של אגודת ההתעמלות הפועל יזרעאל, שחזרה למעגל התחרויות בשנים האחרונות.

אין ספק שמעל כולם בלט המתעמל עופרי קפלן מקיבוץ גינוסר, המתאמן במועדן ההתעמלות בעמק הירדן. עופרי בן ה-13 התחרה בקטגוריית נערים עד גיל 16 ולמרות גילו הצעיר זכה במקום הראשון בקרב רב עם תוצאה מדהימה של 73 נקודות, זאת לאחר ששבוע קודם לכן זכה עופרי במקום הראשון בקרב רב גם באליפות ישראל שהתקיימה בתל אביב.

עופרי ביחד עם אופיר נצר (חוזרת לאחר פציעה), פיינליסטית אליפות אירופה, ויאלן קורצ'ק, מהווים את החוד המוביל בענף ההתעמלות במועצה האזורית עמק הירדן.

בימים אלו מתקיים בבית בנדל מחנה אימון של נבחרת ישראל לנוער עם מתעמל אורח מהונגריה. מחנה זה מסמן את תחילת ההכנה לקראת אליפות אירופה.