עבודת רגליים

700 רצים ב-25 מרוצים עשו עוד עונה נהדרת בליגת רצים בעבודה של מרכז הפועל. הבוקר נחתמה העונה התשיעית במרוץ בהרצליה, כולל טקס פרסים למצטיינים בקטגוריות השונות בו כיכב השבס, קבוצתית ואישית. ביולי כבר נרשמים לעונה הבאה

500 רצים מ-30 מקומות עבודה גדשו הבוקר (שישי) את פארק הרצליה במסגרת מרוץ סיום העונה של ליגת רצים בעבודה. זה היה המרוץ ה-25 של העונה התשיעית בליגה המשתייכת למרכז הפועל ואשר הולכת וצומחת משנה לשנה.

אפילו שיא חדש נשבר הבוקר כשאלירן בן סימון משירות בתי הסוהר ניצח במקצה ל-5 קמ אחרי 16.17 דקות וזו גם הפעם הראשונה בה מנצח רץ שאיננו מיוצאי עליית אתיופיה. השבס זכה גם במרוץ הקבוצתי של הדרג הבכיר בהקדימו את רפאל ומשטרת ישראל בהתאמה.

בדרג השני הקבוצתי ניצחו רצי משרד ראש הממשלה לפני אלישרא ובנק הפועלים, ובדרג השלישי ניצחה התעשייה האווירית לפני רשות שדות התעופה, חברת חשמל ובנק לאומי.

הריצה חולקה גם לקטגוריית גילאים, 5 שנים לכל קבוצת גיל. כבר בחודש הבא ניתן יהיה להירשם לעונה הבאה, שתיפתח עם מרוץ בקרית מלאכי בשיתוף העירייה. במהלך העונה האחרונה ייצגה קבוצת רצים את הליגה בתחרות בינלאומית בצרפת וגרפה שם כמות יפה של מדליות.

רכז הליגה, דוד זוארץ: "היתה עונה מצוינת שהסתיימה היום עם פרסים למצטיינים, כשהדגש הוא על שיפור תוצאות והשתתפות על מנת לעודד קבוצות נוספות ממקומות עבודה נוספים להירשם לליגה שהיא מאוד כייפית ומאתגרת כאחת. אני רוצה להודות למנכל הפועל יורם ארנשטיין על שיתוף הפעולה הפורה, לרכזת האתלטיקה בהפועל, חגית אמסלם, ולספונסרים שלנו, חברת אגנטק המשווקת את שעוני פולאר, ומדרסי תמיר כפיר".

ניתן להירשם לליגה דרך אתר ליגת רצים בעבודה או ישירות דרך דוד זוארץ בטלפונים:
0737314207
0505923239