ספורטאי השבוע: רועי שוקרני

(אבי רביבו)
(אבי רביבו)
(אבי רביבו)
(אבי רביבו)
(אבי רביבו)
(אבי רביבו)
קשר הפועל נוף הגליל מהווה בורג מרכזי בקבוצה שדוהרת אל ליגת העל, לשם הוא שואף לחזור בדלת הראשית. בינתיים הוא עושה כל תפקיד, הגנתי והתקפי, מדריך אנשים לאורח חיים בריא מחוץ למגרש ומשחזר רגעים אדומים גדולים מהדרבי של חיפה. רק שייגמר עם העפלת ליגה

4.1.2021

רועי שוקרני

מועדון: הפועל נוף הגליל

גיל: 31

מאמן: ירון הוכנבוים

התחלה: "אבי ואחי שיחקו בהפועל כרמיאל שם גדלתי ואני גר עד היום. התחלתי בגיל 6 אבל הפסקתי בכיתה ו. חבר לחץ עלי לחזור בכיתה ט, ובכרמיאל הקפיצו אותי לקבוצת הנערים כדי לעזור לה להישאר בליגה. הצלחנו, הגעתי להתרשמות בהפועל חיפה וכעבור כמה אימונים רצו אותי שם. נשארתי בהפועל חיפה עד גיל 25"

המסע: השאלה להפועל נצרת עלית (כיום נוף הגליל), מעבר לקריית שמונה והפועל רעננה בליגת העל וחזרה אל נוף הגליל

סיפור העונה: "הטבלה לא משקרת ואנחנו מקווים לעשות את זה. המלתחה, מהטובים שנתקלתי בה, עם שחקנים רעבים שלא מורידים רגל מהגז ומגיעים ממוקדים לכל משחק"

רגע של מפתח: "כבר בגמר גביע הטוטו של טרום העונה, כשניצחנו 0-3 את הפועל פתח תקוה, הרגשתי שאנחנו בדרך הנכונה. בהמשך היו לנו שלושה ניצחונות רצופים, ואפילו כשהפסדנו לרמת השרון, הבנתי שהקבוצה שלנו יכולה ללכת עד הסוף"

ובאופן אישי: "אני קשר שעושה הכל. 50-50, התקפי, הגנתי. מרגיש שהולך לי מצוין העונה, כולל שלושה שערים ועוד בישולים, כולל בגביע הטוטו. 90 דקות על הדשא כמעט בכל משחק ואני מקווה שזה ייגמר בעלייה לליגת העל בעזרת השם, אחרת כל זה לא היה שווה"

מחוץ לכדורגל: "נשוי פלוס נסיכה בת שנתיים וחצי. מלווה אנשים ומדריך אותם לאורח חיים בריא, אימונים אישיים ותזונה. סיימתי קורסים בהדרכת חדר כושר, בתזונה, ואני לומד כרגע עבור תעודת מדריך כדורגל. אולי בעתיד מאמן"

רגע גדול בקריירה: "ניצחון בדרבי עם הפועל חיפה נגד מכבי חיפה. אלה הרגעים הכי כיפיים, לנצח בדרבי. זה היה בערך לפני עשר שנים, וזה המשחק שגרם לי לפרוץ אל התודעה. עד אז לא קיבלתי הזדמנות ופתאום נזרקתי אל ההרכב, והיה לי משחק ענק. רגע נוסף הוא זכייה באלוף האלופים במדי הפועל חיפה לפני כשנתיים מול הפועל באר שבע"

באופק: "יש לי חוזה לעונה הבאה בנוף הגליל, אני מאוד מחובר למועדון ולאנשים, ואני רוצה לחזור אל ליגת העל מהדלת הראשית"

מוטו לפני משחק: "חשוב להתחיל משחק עם פעולה טובה. תאקל טוב מכניס אותי למשחק. בימים שלפני משחק אני צופה במשחקים קודמים ומתמקד במהלכים טובים שלי"