ספורטאי השבוע: טל הרשקוביץ

(משה דהן - הפועל אשדוד)
(משה דהן - הפועל אשדוד)
(מני אלגריסי - הפועל אשדוד)
(מני אלגריסי - הפועל אשדוד)
(הדר ואן קולא)
(הדר ואן קולא)
כדורידן הפועל אשדוד כבש 17 שערים נגד שתי הראשלציות, הפועל ומכבי, והוביל את האלופה אל שני ניצחונות הליגה היוקרתיים ביותר שיש בכדוריד הישראלי עם 10 שערים מול מכבי, 7 שערים מול הפועל

 גיל: 27

מאמן: אולג בוטנקו

התחלה: "כיתה ג בבית הספר לכדוריד של הפועל ראשון לציון. ניסיתי כדורגל וכדורסל אבל משהו בכדוריד משך אותי יותר. הייתי ילד מאוד היפראקטיבי אז אהבתי את האגרסיביות במשחק ואת זה שאני חוזר הביתה רגוע ומבסוט. יש במשחק גם שילוב מיוחד של חשיבה וטכניקה"

על ההצטיינות מול הראשלציות: "אני אמנם לא בכושר שיא אבל בכושר טוב. אי אפשר להיות בשיא כל השנה. למדתי עם השנים להביא את עצמי לפיק במשחקים החשובים. אני מתנהל נכון יותר כיום"

מחוץ לכדוריד: מסיים תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה, עובד בנדלן, בזוגיות

השפעת לימודי הפסיכולוגיה על הכדוריד: "זה עוזר בראיית הדברים, בפיתוח האישיות. אני מבין את עצמי טוב יותר, את הגוף שלי, את החברים בקבוצה, וכך אני מתפקד טוב יותר במהלך המשחק ובכלל. למנטליות יש צד חשוב מאוד בספורט"

המוטו לפני משחק: "לשים את הגול הראשון. הכל מתחיל בגול הראשון כדי להיכנס טוב למשחק ולכן אני מנסה את הפעולות הבטוחות"

הפועל אשדוד תשמור על התואר?
"זו המטרה שלנו. הסגל שלנו מאוד מאוזן ויש עוד מקום לזר נוסף בהמשך. אנחנו משחקים נכון אבל הליגה מאוד מאוזנת העונה. יש קבוצות טובות מאוד אבל אנחנו שואפים לזכות בכל התארים. לשם כך התכנסנו"

אירופה?
"אם תבוא הצעה טובה ומתאימה אשקול אותה. טוב לי עכשיו בארץ מכל הבחינות: מועדון, לימודים, עבודה, חיים אישיים, אבל אם תגיע הצעה מעניינת אז אבדוק כי תמיד חלמתי לשחק באירופה"