ספורטאי השבוע של מרכז הפועל: רון שושן

(אבי רביבו)
(אבי רביבו)
(אבי רביבו)
(אבי רביבו)
שוער הכדורגל של הפועל עפולה הצטיין במשחק שמינית גמר גביע המדינה בו הפתיעה הקבוצה מהלאומית את אשדוד מליגת העל והדיחה אותה

17.1.2019

גיל: 25.

מאמן:
יגאל אנטבי.

התחלה: "בעקבות אחי הגדול, מור שושן, התחלתי לשחק בגיל 5 במכבי חיפה".

קריירה: בגיל 23 הושאל להפועל נצרת עלית, מכבי נתניה, והחל מהעונה שעברה להפועל עפולה.

למה שוער: "בעטו לי לשער וגילו שאני יודע לזנק. אהבתי את זה מההתחלה ואף פעם לא ניסיתי תפקיד אחר. זה תפקיד שונה ומיוחד בו כל האחריות עליך ואני אוהב את האחריות הזו עם כל הלחץ הנלווה. אתה אחד ויחיד בקבוצה".

מחוץ לכדורגל: "סיימתי ללמוד תסריטאות, לומד קופירייטינג ומתגורר בתל אביב עם בת זוג וכלב. הכדורגל מסתיים מתישהו ועולם הפרסום מעניין אותי".

השאיפות של הפועל עפולה: "יש רוחות שינוי במועדון וזהו מקום טוב למנף עצמי. אנחנו רחוקים 6 נקודות ממקום שני ואין סיבה שלא נתמודד על העפלה לליגת העל. אנחנו מקבלים תיאבון ככל שהעונה מתקדמת".

שאיפות אישיות: "גם באופן אישי אני רוצה להגיע הכי רחוק שאפשר. אירופה, נבחרת ישראל. אני מאוד מאמין בעצמי, ובגיל 25, עבור שוער, הרכבת עוד לא עזבה את התחנה. אני מקווה שזו העונה האחרונה שלי בלאומית".

מוטו לפני עלייה לדשא: "שומר על שקט נפשי, סומך על עצמי".

סוד הניצחון על אשדוד:
"שיחקנו ביחד כקבוצה, האמנו בעצמנו ולא התייחסנו לכך שמולנו קבוצה מליגת העל. אנחנו במומנטום טוב. אישית, עשיתי את העבודה שלי. התכוננתי לפני כן כמו לכל משחק והייתי הפעם אפילו אקסטרא משוחרר. שמחתי לעזור לקבוצה ואנחנו כבר מחכים להגרלת רבע הגמר".

תמונות: אבי רביבו