ספורטאי השבוע של הפועל: מיכאל טאובר

חובט הטניס שולחן מהפועל נצרת עלית זכה לראשונה באליפות ישראל בוגרים שנערכה באילת, ובנוסף, זכה בפעם הרביעית בתואר לזוגות גברים ביחד עם חברו למועדון רון דוידוביץ' אותו הוא ניצח בגמר יחידים

28.03.19

גיל: 26.

התחלה: "בגיל 6 ביליתי עם המשפחה במלון ונהניתי לשחק שם פינג פונג אז אבא קנה שולחן לחצר אצלנו בבית בתל אביב. משם זה התגלגל לחוג והייתי טוב".

בהמשך: עבר להפועל גבעתיים, מהמועדונים המובילים בישראל, משם לפנימיית המחוננים בווינגייט, ספורטאי מצטיין בצבא וכיום הוא כבר שנה רביעית במועדון המקצועני שבעיר קוניו, צרפת, בליגה השלישית, במקביל להיותו שחקן הפועל נצרת עלית.

על הזכייה: "הייתי כבר אלוף ישראל לקדטים ולנוער אבל אף פעם לא בבוגרים. ניצחתי ברבע הגמר את אלוף השנתיים האחרונות עומרי בן ארי ואומרים שכדי להיות אלוף אתה צריך לנצח את האלוף המכהן. מעולם לא ניצחתי אותו באליפות ישראל. בחצי הגמר מול יונתן שוסטרמן (הפועל חיפה) יצאתי מפיגור 3-2 במערכות ו-9-6 במערכה הבאה שכמעט והיתה האחרונה, אבל הצלחתי לעשות מהפך ולנצח 3-4".

על המהפך: "בטניס שולחן הכל יכול לקרות ותוך דקה הכל יכול להתהפך. ידעתי שזה לא סוף הסיפור ושאם אחזור לריכוז שלי ואקבל החלטות נכונות, אחזור למשחק. אחרי הכל ניצחתי את כל השחקנים האלה במהלך השנה".

המוטו: "לעלות למשחק עם מחשבות חיוביות, לשמור כל הזמן על החיוביות ולשדר את זה ליריב. חשוב להאמין תמיד וגם להראות את זה ליריב. אם מקפידים על זה, זה עובד".

מחוץ לשולחן: נשוי, מאמן ילדים בקוניו.

באופק:
"לזכות באליפות ובגביע עם הפועל נצרת עלית, לעבור את שלב המוקדמות באליפות העולם בפסח בבודפסט כפי שעשיתי לפני ארבע שנים, ואז שלב שלב ככל האפשר".

תמונות: עמית שיסל, איגוד הטניס שולחן.