ספורטאי השבוע של הפועל: מועמר קראקרה מהפועל אום אל פאחם

קראקרה (דאפר מחאמיד)
קראקרה (דאפר מחאמיד)
החלוץ כבש שני צמדים בשבועיים ובמאזנו כבר 13 שערים מאז הגיע במחזור השמיני לקבוצה מליגה א' צפון שכבר קרובה מאוד להבטיח העפלה לליגה הלאומית

15.03.19

גיל:
28.

מאמן: שמעון הדרי.

התחלה: גדל בעראבה והתחיל לשחק מגיל צעיר באחווה עראבה בעקבות אביו וקרובי משפחה נוספים. "כולם בכדורגל אצלנו במשפחה".

רגע גדול בקריירה עד כה: "ההעפלה ללאומית עם הפועל איכסל בעונה שעברה. היה לי חלק גדול בהישג הזה וכבשתי את שער הניצחון, 1-2 מול הפועל אום אל פאחם בה אני משחק כיום. הרגע הכי מרגש בקריירה שלי".

עלייה נוספת:
"כפי שהרגשתי בעונה שעברה, כך אני מרגיש העונה באום אל פאחם. אפשר לעלות ללאומית, הקבוצה מוכנה להעפלה, יש כבר פור של 7 נקודות מהמקום השני ונותרו ששה משחקים. בעזרת השם נעלה".

בעתיד: "היו לי הצעות גם מליגת העל אבל בגילי אני מעדיף רק ליהנות מהכדורגל ולעבוד בעסק שלי".

מחוץ לכדורגל: בעל בית קפה בעראבה, רווק.

סיפור ההצלחה העונה: "אנחנו מגיעים לכל משחק כמו אל גמר גביע העולם. לא מקובל עלינו להפסיד נקודות. מתאבדים על המגרש כדי להביא שלוש נקודות קודם כל".

הקהל: "אני אוהב לשחק מול הקהל הזה. הקהל הכי טוב במיגזר ואנחנו מקווים מאוד לשמח אותו. אנחנו באים בטירוף למשחקים בשביל הקהל הזה".

מוטו לפני עלייה לדשא: "לא נותן לשום דבר להלחיץ אותי. אני מסוג החלוצים שלא חושב על גולים אלא קודם כל על עבודה במגרש, וזה מה שמאפשר לי בסוף להבקיע. אני צופה בסרטונים של סוארז, החלוץ האהוב עלי ואשר ממנו אני לומד, מאזין לשירים שאני אוהב ועולה משוחרר מכל לחץ".