ספורטאי השבוע של הפועל: יוסי ביטרמן

הפיבוט שצמח בהפועל אשדוד היה מהגורמים לניצחון בסדרה מול מכבי ראשון לציון ומהברגים החשובים בזכייה ההיסטורית באליפות הכדוריד

גיל: 26
מאמן: אולג בוטנקו

התחלה: "הגעתי לחוג בכיתה ה בעקבות אחי ישראל, ונשארנו עד היום. עם השנים זה הפך למסגרת. כשהיו בעיות בלימודים היו פונים אל היור של המועדון עופר קושמרו שהיה נותן בראש, לוקח אותי לאולם והיה אומר לי 'תעשה ככה ותעשה ככה', העיקר לא להסתובב בחוץ, ברחובות. עופר הוא כמו אבא של כולנו"

סיפור האליפות: "בתחילת העונה לא היה אחד שלא אמר כי מכבי ראשלצ תיקח דאבל. היה להם סגל לשלוש קבוצות בליגת העל. אבל אני האמנתי תמיד. כשסיימנו אימונים לא טובים אמרתי לחבר'ה 'תקשיבו אנחנו מסוגלים ליותר מזה'. היה לנו סיבוב ראשון עם 10 ניצחונות מ-11 משחקים. הפסדנו רק למכבי ראשלצ. בסיבוב השני היתה נפילה אבל התגבשנו שוב בפלייאוף. האמונה חזרה. בסדרת חצי הגמר נגד הפועל ראשלצ ייצבנו את ההגנה וכבר היינו מחוברים, מקשיבים להוראות הטקטיות של המאמן".

אחרי הזכייה: "התרגשות שיא. עדיין זה לא נקלט אצלי שאנחנו הבאנו לאשדוד את אליפות הגברים הראשונה אי פעם. אולי כשייפסקו ההודעות עם הברכות והטלפונים זה יתחיל להיקלט אצלי".

מחוץ לכדוריד: רווק, עובד עם האח השחקן ישראל בעסק המשפחתי, בית מלאכה לברזלים, מסגרות. "כל יום עד 5 ואז לאימון".

באופק: "להישאר היכן שהגענו"

המוטו לפני משחק: "כבר בימים שלפני משחק אני שולח הודעות לשחקנים ומטריף אותם. למגרש אני עולה בתחושה שאני שונא להפסיד ושאני אעשה הכל כדי לא להפסיד. זה מוציא ממני את כל מה שאני מסוגל לו".