ספורטאי השבוע של הפועל: יובל גררה

גבי אללוף, אתר הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
גבי אללוף, אתר הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
מרכז מחזיקת גביע המדינה בכדוריד, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, הצטיין והבקיע 2 שניות לסיום משחק חצי גמר גביע המדינה את שער הניצחון מול אסא תל אביב כדי להעלות את קבוצתו לגמר הגביע 2017

גיל: 25
מאמן: עידן מימון
התחלה: "פשוט בכתה ג היה חוג בבית הספר יסוד המעלה וכל החבר'ה הלכו לשם. נשארנו יחד עד עכשו רוב החברים, עוז חממי, טל הרשקוביץ, ניב פישלוביץ, מושיקו אלימלך, מילדים עד לבוגרים".
שחזור שער הניצחון: "הכל קרה מהר. איבדתי כדור בהתקפה, שהוביל לשער השוויון של אסא. הסתכלתי למעלה וראיתי שיש 9 שניות עד ההארכה, מסרתי לאבישי סמולר, שהחזיר לי וכבשתי. התפרצה אצלי שמחה אמיתית אחרי הגול. צעקתי והוצאתי הרבה החוצה. זו הרגשה כייפית. כל ספורטאי רוצה לתת גול כזה ועוד במשחק גביע שמכריע אם עולים או לא עולים. פתאום כל העבודה הקשה משתלמת. רגעים של אושר שלא אשכח לעולם".
לקראת הגמר מול מכבי תל אביב: "לפי הטבלה אנחנו אנדר-דוג, אבל במשחק אחד הכל יכול לקרות כי יש הרבה פרמטרים אז זה 50-50 בסך הכל. אנחנו מאמינים בעצמנו, זכינו בגביע המדינה כבר שנתיים ברציפות".
המוטו בכדוריד: "כל עוד אני יכול אז נהנה לעשות את מה שאני הכי אוהב וזה כדוריד. ליהנות מכל משחק, לעשות את אלה שמשחקים לידי טובים יותר, זאת בתפקידי כמרכז. כיף לשחק עם החברים מילדות".
מחוץ לכדוריד: סטודנט שנה שלישית בכלכלה וניהול במכללה למנהל ראשון לציון.