ספורטאי השבוע של הפועל: דן כדורי

קרדיט מדיה הפועל ראשלצ
קרדיט מדיה הפועל ראשלצ
קרדיט סטודיו לוקורה
קרדיט סטודיו לוקורה
סיפור מהאגדות. כדורגלן שאפתן בן 22, שרוצה לפרוץ קדימה ולהגיע לאירופה, מתאכזב לגלות כי הוא מחוץ להרכב במשחק המבחן של קבוצתו על הישארות בליגה הלאומית. דקה 40 הוא נשלח אל הדשא, דן כדורי מהפועל ראשון לציון, בפיגור 1-0 מול הפועל כפר שלם מהארצית, והוא מבקיע צמד שערים שמשאיר את הראשונים בלאומית ואת הכפר בארצית. "השארתי את כל האכזבה וההרגשה הרעה מאחור ושיניתי את המשחק. ציון דרך בקריירה שלי".

שם: דן כדורי

גיל: 22

מועדון: הפועל ראשון לציון

מאמן: איסמעיל עאמר

התחלה: נולד באילת והתחיל לשחק שם עד שעבר למרכז ואל טוברוק נתניה. בגיל הנוער עבר למכבי פתח תקוה וזכה עמה באליפות הנוער. הושאל בשנתיים האחרונות להפועל ראשון לציון

תפקיד: קשר 50-50 או מתחת לחלוץ

סיכום עונה: "בסך הכל עונה טובה באופן אישי עם תשעה שערים וארבעה בישולים"

עונה הבאה: "הכרטיס חוזר למכבי פתח תקוה ואולי אשחק שם אבל יש גם סיכוי שאשאר בראשון"

החזון: "לשחק באירופה. זה ריאלי אבל אני צריך להתבשל עוד שנה שנתיים ולהגיע אל ליגת העל. אני מקווה שיבנו קבוצה חזקה, בין אם זו ראשון ובין אם זו פתח תקוה"

סיבות לעונה הקשה של המועדון: "חילופי מאמנים, פציעות והרבה בעיות. המקום האמיתי של הקבוצה הוא לדעתי 4-3 או לפחות פליאוף עליון כי הסגל טוב. מהר מדי פיטרו את המאמן חיים שאבו וזה לא הצליח עם הטפלד ההולנדי. איסמעיל עאמר ייצב את הקבוצה".

שיא הקריירה ושיא העונה: "המשחק האחרון היה הכי טוב והכי חשוב. ירדתי ממנו עם הרגשה טובה וקיבלתי פירגונים מכולם מסביב וזהו. מתקדמים הלאה. זה היה ציון דרך בקריירה"

מהספסל אל התהילה: "הייתי מבואס כשנודע לי שאני לא בהרכב הפותח למשחק הגורלי נגד כפר שלם. ממש עצוב. דקה 40 נכנסתי ואני יודע שאם מפסידים יורדים ליגה. השארתי את כל האכזבה וההרגשה הרעה מאחור ושיניתי את המשחק. גם בסך הכל ברוב העונה פתחתי בהרכב"

מוטו לפני משחק: "שם את המוזיקה שאני אוהב באוזניות, אם זה מזרחי ואם באנגלית, וזה מכניס אותי טוב למשחק"

מחוץ לכדורגל: "אין. רק כדורגל"

מודל לחיקוי: "ערן זהבי"