ספורטאי השבוע של הפועל: ארז גוברין

ארז גוברין (פרטי)
ארז גוברין (פרטי)
הבקיע 4 שערים במשחק שהעלה את הפועל פלרם גוש זבולון אל גמר סדרת אליפות הכדורמים עם ניצחון 6-8 על הפועל קרית טבעון ו-0-2 בסדרה

 גיל: 43
מאמן: ערן עמור

התחלה: נולד בקיבוץ מגל וגר שם כיום. "מגיל 8 התחלתי לשחות בהפועל גבעת חיים שם נחשפתי למשחק ובחרתי בו אחרי שנה-שנתיים של שחיה וכדורמים יחד"

על המשחק הגדול השבוע: "כדורמים הוא משחק קבוצתי ואני פשוט עמדתי במקום הנכון ובזמן הנכון, והחברים פינו לי זריקות. היינו מאוד נחושים בהגנה ופעלנו לפי הוראות המאמן".

מה יהיה בסדרת הגמר מול אס"א ת"א: "על הנייר הם טובים יותר והם ניצחו אותנו בכל המשחקים העונה אבל נראה אם אנחנו מאמינים בעצמנו. אני מקווה שניתן שוב הגנה כמו נגד טבעון".
המוטו כשאתה קופץ לבריכה: "הגנה הגנה הגנה. בזה הכל מתחיל ובזה הכל נגמר. מה גם שהתפקיד שלי הוא שומר הצנטר".

מחוץ לכדורמים: נשוי+3, מהנדס מכונות במחלקת פיתוח המוצרים של חברת ההשקייה נטפים

כיצד מתמיד בכדורמים בגיל הזה
: "חדוות המשחק. פשוט נהנה במועדון הזה, אוהב כדורמים. יש כאן שחקנים שמבינים את המשחק וכיף לשחק איתם. בעונה הראשונה שלי כאן, לפני 10 שנים, הושגה האליפות הראשונה של הפועל גוש זבולון. אשחק כל עוד אני מרגיש שיש לי מה לתרום".

חוויה זכורה במיוחד
: "עם נבחרת ישראל בניצחון על גול אחד מול מצרים בטורניר רשמי באמצע שנות ה-90 באירופה. המשחק היה טעון מאוד והתברר כי המצרים ניסו לשחד את השופטים כי חששו לחזור למצרים עם הפסד לישראל. המשחק היה חם ואלים, ונזרקו כסאות למים מרוב עצבים".

תמונות באדיבות: צילום פרטי