ספורטאי השבוע של הפועל: איתי גולדפדן מהפועל עמק חפר

(עמית שיסל)
(עמית שיסל)
(גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה בישראל)
(גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה בישראל)
(גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה בישראל)
(גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה בישראל)
השחיין זכה באליפות ישראל ל-100 ו-50 מטר חזה לאחר שהיה שותף למקום העשירי של נבחרת השליחים המעורבת 100X4 מטר מעורב באליפות העולם בקוריאה וזכה השנה באליפות עבור דרום קרוליינה בגמר מכללות האזור

גיל: 23

מאמן: אסף מיימון

התחלה: "בסך הכל הגעתי מבת חפר לגבעת חיים כדי ללמוד לשחות. לאט לאט הטרכניקה השתפרה, עליתי ברמות של קבוצות האיכות ובלי לשים לב מצאתי עצמי בתחרויות ובין הראשונים בארץ בגיל 14 ואז לקחתי את העיסוק ברצינות"

הישגים: בגיל 18 הוכתר כסגן אלוף אירופה לנוער ב-100 חזה והוא מחזיק עד היום בשיא גילאים לאומי זה. שני בכל הזמנים בבוגרים של ישראל ב-50 ו-100 חזה. ניצח השנה ב-100 חזה בליגת המכללות האזורית לאחר שבשנה שעברה סיים רביעי כשהאלוף היה לא פחות מאשר כלב דרסל ("בחור נחמד, ילד טוב" א.ג.). באליפות המכללות הארצית הגיע עד המקום ה-11 בשנה שעברה. במדי נבחרת ישראל שותף להישג הטרי באליפות העולם בקוריאה, מקום 10 100X4 מטר מעורב לנשים וגברים שזהו הסטנדרט האולימפי לטוקיו 2020.

באופק: "טוקיו כמובן. לא רוצה לחשוב בכלל שזה לא ריאלי. יש עוד מספיק זמן לעמוד בקריטריון ומאמין שאם אעבוד קשה אעשה זאת ומקווה להופיע בפעם הראשונה ולא האחרונה במשחקים האולימפיים". שיאו של איתי ב-100 חזה עומד על 1.01.49 דקה והסטנדרט לטוקיו הוא 59.97 שניות

מחוץ לשחייה: מתחיל שנה רביעית ואחרונה בלימודי מדעי המחשב במכללת דרום קרוליינה ואוהב לטייל

המוטו לפני זינוק למשחה: "באתי ליהנות. אחרת לא מצליחים. אני יודע שאני עושה מה שאני אוהב לעשות, וזו המחשבה שעוזרת לי. נשמע קלישאה אבל זו האמת"