ספורטאי השבוע של הפועל: אדיר זנו

מועדון הכדורגל המיתולוגי הפועל מחנה יהודה מוליך את ליגה ב (דרום א) בדרך להחזרת עטרה ליושנה יחד עם המגן-קשר המצטיין שמאזין לשיעור תורה לפני כל משחק כדי להירגע וחולם על העפלה לליגה א לצד הגשמה אישית

20.1.2022

שם: אדיר זנו

גיל: 22

מאמן: רמי צבי

תפקיד: מגן ימני וקשר אחורי

התחלה: נולד וגר במודיעין, צמח במכבי תל אביב משם נדד עד הפרבר הפתח תקואי, בו הוא משחק כיום, דרך בני יהודה, ביתר רמלה, סקציה נס ציונה, בני לוד, עוצמה חולון

הישג שיא: "אין. בעזרת השם נעלה ליגה בסיום העונה וזה יהיה השיא שלי"

באופק: "הבטחנו כבר את הכרטיס לפלייאוף והמטרה עכשו היא להגיע אליו מוכנים כי כל הנקודות מתאפסות בפלייאוף והכל מתחיל מחדש"

חלומות: "להגיע אל הרמות הכי גבוהות בארץ, לליגת העל, אבל קודם כל לעלות לליגה א עם מחנה. זה היסוד לכל הצלחה עתידית. כולנו נתקדם אם זה יקרה"

משחק השיא: "הניצחון הכי גדול העונה היה 0-5 על בני יפו אבל הניצחון המתוק מכולם היה 1-2 מול היריבה שלנו על העלייה, הוד השרון. הניצחון הזה היווה הצהרת כוונות שלנו אל מול כל הליגה. כל הקבוצה היתה טובה במשחק הזה"

סוד ההצלחה: "זה מתחיל מהצוות המקצועי שעובד אתנו על הפרטים הקטנים ביותר באימון, על כל מרכיבי המשחק, דרך מלתחה מגובשת כמותה לא נתקלתי באף מקום עד היום, ואז לחימה על המגרש כשכולם באים לעשות את העבודה ונותנים מאתיים אחוז מעצמם"

מחנה יהודה החדשה: "המגרש נמצא ממש בשכונה ויש אוהדים מקומיים שמלווים אותנו ותומכים. זו קבוצה עם היסטוריה והיא בוודאי שווה ליגה א. יש כאן תלכיד של ותיקים וצעירים שאני מאמין בו"

מחוץ לכדורגל: כרגע באבטחת הדואר במודיעין. בקרוב לימודי בדיקת תוכנה בירושלים

מוטו לפני משחק: "שומע שיעור תורה באזניות לפני כל משחק. זה מרגיע אותי"