ספורטאית השנה של מרכז הפועל: לינוי אשרם

בפעם השלישית ברציפות מוכתרת המתעמלת מהפועל ראשון לציון כספורטאית השנה של מרכז הפועל אבל אין זה פלא בהיותה אולי הספורטאית הבכירה כיום בישראל עם רצף של שלוש שנים על פודיום אליפות העולם בקרב-רב, המקצוע האולימפי והיוקרתי ביותר. את השנה שעברה היא חתמה עם מדליית כסף והשנה עשתה זאת עם ארד אבל עם הישג מרשים של מדליה בכל אחד מארבעת מקצועות ההתעמלות האמנותית (ריתמיק ג'ימנסטיק) כדי לחתום עוד עונה עשירה במדליות בשלל צבעים משלל תחרויות

 בגיל 20 מסתמן כי לינוי אשרם, שצמחה כילדה בחוג ההתעמלות של מועדון הפועל ראשון לציון, היא המועמדת הבכירה של ישראל לזכייה במדליה במשחקים האולימפיים טוקיו 2020. בסוף השבוע היא סיימה תחרות מפרכת שהסתיימה עם פודיום בכל מקצוע אפשרי, כולל התחרות הקבוצתית לנבחרות בה זכתה נבחרת ישראל במדליית כסף. היכולת שלה להתעלות בכל יום מחדש בבאקו, אזרבייג'אן, מעוררת השתאות.

אשרם מסבירה: "על כך אני עובדת כל השנה מבוקר עד ערב עם המאמנות שלי בהפועל, לנה קופילנקו ואיילת זוסמן. ידענו מראש שלוח הזמנים צפוף ושזה קשה מבחינה פיזית ומבחינה מנטלית, אבל אנחנו יודעות להתמודד עם זה ואני שמחה שכך הסתיימה האליפות וכל השנה. עכשיו אני מרגישה הקלה וירידת מתח. אני חושבת שביצעתי את הכי טוב שאני יכולה ואני גאה ושמחה בתוצאה".

על ההכתרה בטקס הפרסים השנתי של הפועל: "זה מרגש כל שנה מחדש וזו עוד סיבה לחזור עם הישגים מתחרויות גדולות. הפועל ראשון לציון היא משפחה ובית. הבנות, המאמנות וכולם במועדון הם משפחה אחת ענקית. אני מאושרת מכך שאני חלק ממועדון כזה".

- חותמת על מדליית ארד גם בטוקיו?

"לא חותמת על כלום. לא מדברים על מדליה. אני באה ליהנות ולחוות חוויה חד פעמית, ולבצע את התרגילים שלי הכי נקי שאפשר".