ספורטאית השבוע של הפועל: קארין מריל

האצנית הצעירה מהפועל חולון ניפצה תוך פחות משעה שני שיאים לאומיים באתלטיקה עד גיל 18: 100 מטר משוכות (13.92 שניות) וריצת שליחות 100X4 מטר (48.50 שניות יחד עם נבחרת הקדטיות של ישראל). סגנית אלופת ישראל ב-100 משוכות בוגרות (14.35 שניות)

גיל: 16

מאמן: רפי גרודצקי

התחלה: "ניצחתי בתחרות ריצה בכיתה ו, כולל את הבנים, בריצת 60 מטר. המשכתי למגמת האתלטיקה של רפי בתיכון קריית שרת חולון, ראיתי שאני משפרת שיאים ושזה רציני"

למה משוכות? "רפי מתמחה בריצת משוכות ואהבתי את זה. לא פחדתי מהמשוכות כפי שקורה לפעמים, והתחברתי לזה. אוהבת את האתגר הזה יותר מאשר ריצה חלקה. יש יותר עניין וניצחתי גם שם"

שני שיאים תוך פחות משעה בתחרות "יזראל ג'אמפ" בירושלים: "באתי בכושר טוב ובתחושה שאני אמורה כבר לשפר את השיא שלי מלפני שנה באותו איצטדיון בירושלים. סיימתי את ריצת ה-100 משוכות, עשיתי מתיחות ומייד לקחו אותי לאימוני מקל ואז לתחרות השליחות והכל בערך תוך 40 דקות. האמת הרגשתי שבריצת המשוכות יכולתי לרוץ מהר יותר אבל אולי זה יקרה בתחרויות החשובות יותר בחו"ל, בקרוב, בפסטיבל האולימפי האירופי ובאליפות הבלקן, שתיהן עד גיל 18. על זה תמיד חלמתי, לטוס לחו"ל ולייצג את ישראל בתחרויות בינלאומיות. זה כיף"

המוטו לפני ריצה: "לא להסתכל לצדדים, לעשות הכי טוב שאת יכולה באותו רגע. מאזינה למוזיקה שאני אוהבת לפני התחרות"

המטרות: "רוצה להעפיל לגמר הפסטיבל האולימפי האירופי, לשפר את השיאים שלי ובעתיד להגיע אל המשחקים האולימפיים"

מחוץ לאתלטיקה: "אוהבת לבשל. עולה לכיתה יא"