ספורטאית השבוע של הפועל: אלה גולדפדן מהפועל אפרא מעברות

אלופת ישראל לקליעה ברובה אוויר עד גיל 17 קבעה בתחרות במינכן שיא אישי חדש ואת המינימום לאליפות אירופה עד גיל 21 בחודש הבא בפולין, והיא תופיע לראשונה במפעל כאחת הצעירות ביותר שם כשזו בכלל רק העונה השלישית מאז עזבה את השחייה ועברה לקליעה

גיל: 17

מאמן: גיא סטריק

מגורים: בת חפר

התחלה: "שחיתי אבל לא הייתי טובה בזה וחיפשתי משהו אחר. הקלע האולימפי דורון אגוזי, שאחותו היא חברה של אמא, הזמין אותי לשיעור ניסיון במעברות ואהבתי. זהו ספורט רגוע יותר משחייה וגורם לי להיות מרוכזת בעצמי, שזה מתאים לי יותר. אני אוהבת את השקט. כבר בפעם השניה בה יריתי אמר לי המאמן שלי, גיא סטריק, שהתקדמתי מהר והוא לא ראה הרבה כמוני שהפגינו יציבות כזו על ההתחלה"

הישג השיא במינכן: "כשבועיים לפני כן קבעתי שיא אישי בתחרות מבחן ברעננה, 623 נקודות (621.9 השיא הקודם) והצלחתי להפגין רמה גבוהה במינכן"

על הפריצה: "התחלתי לעבוד עם פסיכולוג ספורט שעזר לי מנטלית. הבנתי הרבה על איך שאני צריכה לעבוד מבחינה מנטלית ושאני צריכה ליהנות יותר מהתחרות עצמה"

המשך: "לצבור ניסיון ולהתקדם עוד יותר מנטלית וטכנית, ולשפר את התוצאות שלי באליפות אירופה"

החלום: "אולימפיאדת פריז 2024. חסר לי עדיין ניסיון כדי להגיע כבר לטוקיו 2020. בסך הכל זו רק השנה השלישית בה אני יורה. הכל קרה מהר"

מחוץ לקליעה: תלמידת כיתה יא בתיכון מעיין שחר בעין החורש, מגמת אמנות. "אני מאוד אוהבת לצייר. כמו בקליעה, אני אוהבת את השקט. אני לא אדם אנרגטי, אני אדם רגוע"

המוטו לפני תחרות: "לבוא בביטחון כי אני יודעת לירות טוב"