סימון דוידסון מהפועל דולפין נתניה נבחר לראשות איגוד השחיה

סימון דוידסון
סימון דוידסון
בבחירות שנערכו אתמול במכון וינגייט נבחר כיו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון, יו"ר דולפין נתניה

סימון דוידסון, מדולפין נתניה, הוא יו"ר איגוד השחיה. דוידסון, בן 46, נשוי לנורית ואב לרז רומי ולירי, היה שחיין ואחר כך אימן בהפועל נתניה ובבני הרצליה, ובשנת 2006 הקים את מועדון דולפין נתניה ותוך זמן קצר הפך את האגודה לאחת המובילות בישראל, הן מבחינת ההישגים הספורטיביים והן מבחינת כמות השחיינים השוחים במועדון- כ- 700 שחיינים פעילים, כאשר הבולטות שבהן הן זהר שיקלר שתייצג את ישראל באולימפיאדה וקרן זיבנר, שיאנית ישראל.

דוידסון אמר לאחר שנבחר: "ראשית אני רוצה להודות לשי שכנר ולנעם צבי שהיו יושבי הראש לפניי ועשו עבודה נהדרת. אני מתרגש מאוד לקראת האתגר הגדול שניצב בפניי. אנחנו נעבוד עם תכנית אסטרטגית שתתורגם תכנית עבודה, כאשר בראש סדר העדיפויות אשים את הגדלת מספר השחיינים בישראל, לימוד שחייה בכיתות ב׳ בבתי הספר והקמת תשתיות שיאפשרו גם את הגדלת מספר השחיינים וגם את ההישגיות של השחיינים הישראלים- תשתיות אנושיות- טיפוח מאמנים ברמה גבוהה, ותשתית פיסית- הקמת בריכות שחייה ומרכזי אימון לספורטאים צעירים, כאלה שיאפשרו להמשיך את ההצלחות ההשגיות הגדולות של השחייה הישראלית בשנים האחרונות ולטפח את דור העתיד".

היו"ר היוצא שי שכנר: "אני מסיים תקופה מאתגרת, בה אירחנו את אליפות אירופה, השחיינים שלנו הגיעו להשגים ואני בטוח שסימון יעשה עבודה מצוינת. מעל הכל ולפני הכל סימון הוא חבר ומובן מאליו שאעזור לו בכל דבר".

בבחירות להנהלה נקבע כי מספר חברי ההנהלה צומצם ל- 11 ונבחרו לכהן בהנהלה:
סימון דוידסון
מיקי חליקה
עודד לם
נועם צבי
שי שכנר
דורית לימור
ולדימיר סופר
ארז ביטמן
יעל נחמן
אלכס ופרינסקי
פיליפ סימון