נשים הולכות רחוק ובעיקר באדום

(ויזואל "אתנה ישראל")
(ויזואל "אתנה ישראל")
"נשים הולכות רחוק" הוא ארוע שכבר שייך באופן קבוע לנוף של ספורט הנשים בישראל, ההולך ומתעצם משנה לשנה. מרכז הפועל הוא בין נותני החסות להפנינג הגדול והמרשים שיתקיים ביום שישי בפארק הרצליה בבוקר. מנכל מרכז הפועל, יורם ארנשטיין: "אני קורא להשתתפות מירבית של כל גופי הספורט בארוע חשוב זה"

 משרד התרבות והספורט בשיתוף עיריית הרצליה, הפרויקט הלאומי לקידום ספורט הנשים בישראל 'אתנה' ומרכז הפועל מקיימים השנה את אירוע השיא לקידום ספורט הנשים בישראל שיכלול צעדת נשים מסורתית והפנינג ספורטיבי סוחף להמוני ילדות, נערות ונשים. השנה ייערך הארוע לראשונה בפארק הרצליה, ביום שישי הקרוב בין השעות 8:00-12:30.

המטרה של "נשים הולכות רחוק" היא העצמת נשים באמצעות ספורט וערכי הספורט, מתן אפשרות שווה לכל ילדה-נערה לבחור את ענף הספורט שלה, גיוס ילדות לעיסוק בספורט עם אופק תחרותי.

מנכל מרכז הפועל, יורם ארנשטיין: "מרכז הפועל, סיגל לעצמו אמות מידה המתגברות את התמיכה והעדוד בספורט נשים ובנשים בספורט. כחבר המעוצה הלאומית הציבורית לקידום ילדות ונשים אנימברך בהצלחה רבה, את משרד התרבות והספורט ואת עירית הרצליה המקיימים השנה את אתנה הולכות וקורא להשתתפות מירבית של כל גופי הספורט בארוע חשוב זה".

במהלך יום הפעילות פזורות במות במתחם, כגון, במות לספינינג, פעילות אירובית, אופניים גלגיליות ועוד.

באירוע מתקיימות תחרויות אתגריות וטורנירים לנשים ולנערות בענפי ספורט שונים, בהן משתתפות תלמידות, ספורטאיות וקהל רחב של נשים.

התכנית השנה:

1. אתנה - במה ראשית עם שלל הפעלות ופעילויות
2. צעדת "אתנה הולכות רחוק" - 3 קילומטרים
3. אתנה JUMP - מתחם טרמפולינות
4. מתחם RELAX יוגה, טאי-צ'י ופילאטיס
5. מתחם סופטבול
6. מתחם איגוד הנכים - כדורסל וריצה
7. מתחם לקרוס LA CROS
8. DRUMS ALIVE
9. KICKBOXING
10. גלגיליות
11. כדורמים
12. משיכת חבל
13. אופניים
14. פוטבול
15. רוגבי
16 . אתנה GYM - מכון כושר בטבע
17. מתחם "אפשרי בריא" הרצליה