נפרדים ממוטי אמסלם ז"ל

(עודד קרני)
(עודד קרני)
(עודד קרני)
(עודד קרני)
חבר דירקטוריון הפועל, מוטי אמסלם ז"ל, נפטר בגיל 60 לאחר מאבק ממושך במחלה קשה. מוטי השאיר מאחוריו עשייה מרובה וחברים המומים. מנכל הפועל יורם ארנשטיין: "בעל לב רחב, מלא נתינה ועזרה". סמנכ"ל הפועל עודד נחמן: "מוטי יחסר רבות, לנו ולכדורסל הישראלי בכלל"

מרכז הפועל וכל משפחת הפועל אבלים על לכתו בטרם עת של חברינו, מוטי אמסלם ז"ל. מוטי הקים יש מאין מועדוני כדורסל בבקעת אונו והחזיר הפועל אילת אל הצמרת, הנהיג את סיעת הפועל באיגוד הכדורסל ושימש כחבר דירקטוריון הפועל.

בתקופתו הגיעה הפועל אילת אל גמר אליפות המדינה, גמר גביע המדינה ורשמה ארבע הופעות בפיינל 4 אליפות הכדורסל. בשנים האחרונות הוא הרים מחדש את המועדון שסבל מעזיבת הבעלים והשאיר את להבת הספורט בכלל והכדורסל בפרט בבירת הדרום של ישראל.

מנכל הפועל יורם ארנשטיין: "מוטי אמסלם ז"ל היה המנהיג של קבוצות הפועל בכדורסל. בעל לב רחב, מלא נתינה ועזרה. תמך בהקמה ובסיוע של הכדורסל בפריפריה, הן האורבאנית והן הסוציואקונומית . מצא תמיד את הטוב והמאחד בין כולם וסחף אחריו את כל הסובבים אותו. יהי זכרו ברוך".

מאות אנשים ליוו היום (שלישי) את מוטי בדרכו האחרונה, בלוויה שהתקיימה בחדרה. שחקנים, מאמנים ופעילי כדורסל מכל הזמנים באו להיפרד ממוטי, שתרם המון לענף במשך שנים רבות.

סמנכ"ל הפועל עודד נחמן: "מוטי היה אדם מאוד דומיננטי. שמר שנים רבות על האינטרסים של הפועל באיגוד הכדורסל ובמינהלת הליגה, וממש עד לפני חודשיים שימש כיור הפועל אילת. הוא החזיק לבד על גבו את המועדון במלחמה בלתי פוסקת לאחר עזיבת הבעלים . מוטי לא הרים ידיים גם בתקופה קשה. הוא שימש כיור ועדת הנוער באיגוד מטעם הפועל, וגם שם הורגשה נוכחותו ותרומתו הרבה לכדורסל. מוטי יחסר רבות, לנו ולכדורסל הישראלי בכלל".