יורם אורנשטיין: "ההישג המרשים של נבחרת הוותיקים גרם גאווה גדולה למדינת ישראל"

נבחרת הוותיקים
נבחרת הוותיקים
יורם אורנשטיין, מנכ"ל מרכז הפועל, מהדמויות המוערכות ביותר בספורט הישראלי משמש גם כמפעיל ליגת הוותיקים בישראל. אמש התבשר האחרון על זכייתה של נבחרת הוותיקים בטורניר היוקרתי בסנט פטרסבורג

נבחרת הוותיקים של ישראל זכתה ביום רביעי במקום הראשון בטורניר שהתקיים בסנט פטרסבורג בו השתתפו נבחרת הותיקים של מוסקבה, נבחרת הותיקים של אודסה ונבחרת הותיקים של העיר המארחת.

במשחק המכריע הביסה נבחרת ישראל את נבחרת סנט פטרסבורג בתוצאה 0:6 וזכתה במקום הראשון. טורניר הותיקים המסורתי מתקיים מדי שנה ברחבי אירופה לציון זכרה של רויטל דניאל בתו של אורי דניאל המנהל המיתולוגי של נבחרת הותיקים שהלכה לעולמה בגיל 28 לאחר מאבק במחלה קשה.

מנכ"ל עמותת הפועל נתן אקשטיין (אקלה) האחראי על ליגת הותיקים בישראל בירך את השחקנים ואת ראשי המשלחת על ההישג המרשים. קפטן הנבחרת איציק בן תורה הניף את הגביע בעוד שניר שיקווה חלוצה המצטיין של ראשון לציון בעבר זכה בתואר מלך השערים של הטורניר.

מעבר לבן תורה בלטו בנבחרת ישראל במהלך המשחקים ניסו אביטן, חיים אמזלג, מומו ניסטל וויקי בוקובזה. בסיום המשחק יצאו השחקנים לבית כנסת מקומי בסנט פטרסבורג בכדי לחגוג עם הקהילה היהודית במקום שהגיע לצפות במשחקים ולעודד את הנבחרת.

במהלך הטקס בבית הכנסת שיבח ראש המשלחת ח"כ זוהיר בהלול את הרצינות, הנחישות וההקרבה של השחקנים בדרך להישג המרשים. הנבחרות התגוררו בבתי מלון סמוכים בעת נבחרת ישראל אפיינו המקצועית, המקצוענות לאורך כל ימי הטורניר.

שחקני הנבחרת שלנו נמנעו מבילויים ליליים מיותרים וביקורים בבתי קזינו בכדי שלא להפר חלילה את חוקי הקוד האתי ועל מנת להגיע מוכנים למשחקים. קברניטי הנבחרת והשחקנים צפויה קבלת פנים ממלכתית עם נחיתתם בשדה התעופה בן גוריון. לאחרונה סוכם בין נציגי הליגה שכל אחד מהשחקנים יזכה לשלושה חודשים לאורך השנה עם הגביע בארון הגביעים המשרדי אם זה בכנסת אצל זוהיר בהלול ואם זה במגדלי השן הספורטיביים של אורנשטיין, אקשטיין וימפולר.