מתח גבוה לקראת טורניר הכדורעף בספורטיאדה

קבוצת חברת חשמל
קבוצת חברת חשמל
הדומיננטיות של חברת החשמל, האורחים מרוסיה, צעירי רשות שדות התעופה והשמות הנוצצים. אחד הטורנירים המבטיחים ביותר השבוע באילת

קבוצה אורחת מרוסיה, שחקני ליגה בכירים לשעבר, 13 קבוצות בשלוש דרגות רמה שונות, כל אלה מבטיחים כי טורניר הכדורעף של הספורטיאדה הנפתחת היום (שלישי) באילת יהיה חם ומרתק, והשאלה היא אם חברת החשמל תשמור לבסוף על ההגמוניה בענף? כבר שלוש שנים רצופות נרשם גמר בין חברת חשמל צפון לבין חברת חשמל דרום, והיד של הצפוניים על העליונה, אבל מי יודע, אולי תהיה זו דווקא הקבוצה הצעירה והמוכשרת של רשות שדות התעופה, שתפתיע ותרענן את מעמד הגמר, או אולי הקבוצה הרוסית הזרה.

מאיר ברנשטיין, רכז הכדורעף בספורטיאדה: "המאפיין הנוסף של הטורניר הפעם, מעבר למאבק המרתק בין מקומות העבודה, הוא השילוב המופלא של ותיקי הארץ, עולים חדשים ומגזרים שונים. משמח מאוד בנוסף לארח לראשונה קבוצה מרוסיה".

וגם שמות מוכרים לנו מליגת העל יהיו, כמו סולימאן אבו רוקון, גיא הולצמן ועוד. ברנשטיין: "בכל הבתים המשחקים צפויים להיות שקולים וכל קבוצה יכולה לנצח". אגב, שימו לב לקבוצת אל על מהדרג השני של הטורניר, שהשתתפה בתחרויות בינלאומיות וצברה ניסיון.

שיטת הטורניר היא ליגה, ואז משחק גמר בין המדורגת ראשונה לבין המדורגת שניה. חמש קבוצות בדרג הבכיר, ארבע קבוצות בדרג השני, ארבע קבוצות בדרג השלישי.