משפחה ספורטיבית היא משפחה מנצחת

מרוץ רמלה (צלמי שוונג)
מרוץ רמלה (צלמי שוונג)
מרוץ רמלה (צלמי שוונג)
מרוץ רמלה (צלמי שוונג)
מרוץ רמלה (צלמי שוונג)
מרוץ רמלה (צלמי שוונג)
כך אומרים ברמלה על שיתוף הפעולה עם מרכז הפועל לקראת מרוץ רמלה ה-2 ביום שישי הקרוב. כ-4000 רצות ורצות במקצים השונים בארוע ההולך וצומח

מרוץ רמלה ה-1, שנחנך אשתקד בהשתתפות של כ-3000 רצות ורצים, היה סיפור הצלחה, והשנה גדלה מהדורת 2019 ומונה כבר 4000 משתתפים וההרשמה טרם הסתיימה לקראת הארוע ביום שישי הקרוב. גם השנה מעניק מרכז הפועל חסות על הארוע החשוב, ששם את רמלה על מפת מרוצי ישראל.

ילדי בתי ספר וגני ילדים, כולל ילדים בעלי צרכים מיוחדים ירוצו ברחובות העיר ההולכת ומתקשטת בדגלים האדומים של הפועל. המקצים הם למרחקים 10 קמ, 5 קמ, 2 קמ, 1 קמ ו-300 מטר.

מרוץ רמלה הוא אחד הפרויקטים של מחלקת האירועים והספורט בעיריית רמלה, בניהולו של ניסים רון, ומנהלת הפרויקטים היא כדורסלנית אליצור רמלה לשעבר, ענת רובין ברמי, המרכזת בין היתר את פרויקט פרחי ספורט שכולל 39 קבוצות בחמישה ענפים ברמלה.

ענת מתרגשת לקראת יום שישי: "היה פיילוט מטורף בשנה שעברה, ומה שצולח, תמיד ממשיכים. המרוץ הפך לארוע דגל בשיתוף מרכז הפועל, שהדגלים שלו נוכחים בנקודת הזינוק, בבימת הפרסים ובשלטים בעיר. אנחנו כמו משפחה, ומשפחה ספורטיבית היא משפחה מנצחת".

לענת חשובה במיוחד הפעילות הזו כאחת שצמחה בספורט העירוני: "זו סגירת מעגל עבורי, מאז גיל 8 בו התחלתי לשחק כדורסל ועד היום בגיל 42 כשאני מנהלת את הפרויקטים של הספורט בעיר, והמרוץ הוא אחד מהם. אנחנו מאוד מתרגשים לקראתו. העיר צמאה לתרבות ולספורט ועל כן החשיבות של המפעל הזה".