משלחת הפועל הצטיינה באליפות אירופה למקומות עבודה

הופעה מרשימה במיוחד של משלחת הפועל באליפות אירופה לקבוצות ממקומות עבודה שנערכו בזלצבורג, אוסטריה. ישראל קיבלה פרס על ההופעה האיכותית ביותר והקדימה לא פחות מ-30 מדינות, בהן מדינות ששלחו אלפי משתתפים כגון גרמניה, צרפת, המארחת אוסטריה ועוד. פרס מיוחד גם למאמאנט

במיוחד ראויה לציון משלחת השחייה, כולל השחיינית האולימפית לשעבר, דוקטור איבונה טוביס, ששלטה במשחי הוותיקים (מאסטרס). כמו כן נרשמו הישגים על ידי רצי המרחקים ל-5 קמ ו-10קמ. גם בענפים נוספים העפילו ספורטאי המשלחת לפחות אל שלב רבע הגמר. 7000 ספורטאים הגיעו מרחבי היבשת אל הטורניר בזלצבורג, בהם עובדי חברות ענק כמו מרצדס בנץ, איירבוס, וואוליה אאודי ועוד, כדי להשתתף בתחרות שהתקיימה במשך ארבעה ימים.

בנוסף, מאמאנט ישראל זכתה בפרס מיוחד - רב גוניות בחברה - עבור פרוייקטים מיוחדים. מאמנט הקדימה 50 גופי ספורט באירופה כשניצחה בהצבעה. הפרס הוא עבור הטורניר המתקיים שנה שישית ברציפות בשם "גם אני מודעת". מייסדת ויור מאמאנט, עופרה אברמוביץ, אמרה לאחר קבלת הפרס: "המסר הוא שאנחנו משחקות במגרש ולא עם החיים. כל האמהות המשחקות במאמנט הולכות לבדיקה בריאותית מונעת סרטן השד במהלך חודש אוקטובר, חודש המודעות למחלה זו, ומעל 1000 שחקניות משתתפות בטורניר באיצטדיון האתלטיקה של ראשון לציון על 24 רשתות. הרעיון הוא להעביר מסר חברתי בריאותי דרך המגרש הספורטיבי. זהו רעיון מהפכני המייחד את ליגת מאמאנט ואומר כי האמא היא במרכז ויש לה מחויבות חברתית, קהילתית, בריאותית, ספורטיבית. מאמאנט מעבירה מסר והאמהות מעבירות אותו הלאה". הענקת הפרס לוותה בתשואות רמות ובהתרגשות רבה באולם.

מנכל מרכז הפועל, יורם ארנשטיין, סיכם: "מרכז הפועל ממשיך במאמצים לקדם את הפעילות הגופנית והמצוינות בקרב העובדים במדינת ישראל. המאמצים שאנו משקיעים מביאים תוצאות, כפי שראינו באוסטריה הפעם, וכל הכבוד לספורטאיות והספורטאים שייצגו את ישראל ואת הפועל באופן מעורר השראה ובהצלחה יוצאת דופן".