מרכז הפועל למען הספורט במעלות תרשיחא

צילום: שלמה שרביט
צילום: שלמה שרביט
כל רכזי הספורט של הפועל ומנכל מרכז הפועל יורם ארנשטיין הגיעו היום אל הגליל כדי להרים את הספורט באזור במסגרת תכנית הפועל לקידום הספורט בפריפריה - עממי, הישגי, בעלי מוגבלויות. גם ראשי איגוד הכדורסל השתתפו בפגישות

כמעט כל מרכז הפועל עלה היום אל מעלות תרשיחא כדי להרים את סצינת הספורט הגלילית בכל תחום אפשרי: עממי, הישגי, לבעלי מוגבלויות. "מרכז הפועל שם לעצמו כמטרה לקדם ספורט בפריפריה", הסביר מנכ"ל מרכז הפועל, יורם ארנשטיין, את הרעיון מאחורי הפעילות הייחודית.

בפעם שעברה זה היה במעלה יוסף, בפעם הבאה זה יקרה בצפת, והיום היה התור של מעלות תרשיחא, אליה הגיעו כל רכזי הספורט של הפועל לפגישה עם ראש העירייה שלמה בוחבוט, סגנו ומחזיק תיק הספורט ליאור לסרי, המנכל ושאר בכירי העירייה, מאמנים ואנשי מקצוע. בוחבוט, המכהן בתפקידו מאז 1976, הוא גם ראש אשכול יישובים בגליל, והפעילות המשותפת עם הפועל תגיע גם אל יישובי האשכול אשר תחת ראש העירייה הוותיק בישראל.

"זו היתה פגישה דקלרטיבית", אמר ארנשטיין, "ובהמשך ייפגשו רכזי הספורט של הפועל עם האנשים הרלוונטיים כדי להוציא לפועל את שיתוף הפעולה".

במישור ההישגי הוחלט לשים דגש על קבוצת הכדורסל על מנת להעלותה אל הליגה הלאומית, ועל כן נכחו בפגישה גם יור איגוד הכדורסל עמירם הלוי והמנכ"ל יעקב בן שושן. פרויקט הכדורסל ישתלב עם פרויקט המצוינות של האיגוד.

צילום: שלמה שרביט