מרכז הפועל ומאמאנט הקימו פרויקט נשים במלכישוע

המיזם החדש של ליגת מאמאנט לאימהות כולל משחק וקורסים באימון, שיפוט וריכוז הענף עבור הנשים והנערות בסיכון מהכפר לגמילה מסמים ואלכוהול שבצפון על מנת להכשירן אל היום שאחרי

שיתוף פעולה ייחודי של מרכז הפועל וליגת המאמאנט לאימהות, מאמנט, יצא לדרך במלכישוע, כפר הגמילה מסמים ואלכוהול שבהרי הגלבוע.

אקדמיית מאמאנט החלה להעביר שם קורסים בה לא רק שהנשים בכפר משחקות, אלא אף עוברות קורסים שיכשירו אותן ויסייעו להן בשיקום שלאחר השהות בכפר. לפרוייקט שותפה גם המועצה המקומית של עמק המעיינות וכן משרד הרווחה הממשלתי.

מאמאנט מלמדת בקורס אימון, שיפוט וריכוז מקצועי של הענף על מנת להעשיר את האופק התעסוקתי של הנשים והנערות במלכישוע, לצד ההנאה מהעיסוק במשחק עצמו תחת הדרכת מאמנות בעלות הכשרה טיפולית מאקדמיית מאמאנט".

גלית אבשלום, מנכ"לית מאמאנט: "יש לנו ניסיון של חמש שנים בשיקום נשים בכלא נוה תרצה ובמעונות לנשים מוכות, ומרכז הפועל הוא תמיד חלק בלתי נפרד מהעשייה שלנו".

יורם ארנשטיין, מנכ"ל הפועל: "ההשקעה באוכלוסיות מוחלשות, בבעלי מוגבלויות שונות ובפריפריה היא בראש סדר העדיפויות של מרכז הפועל, וכך גם שיתוף הפעולה בכפר מלכישוע מתחבר אל הפרוייקטים החברתיים שלנו".