מרכז הפועל העניק פרסים בסך מיליון שקלים למצטייני השנה בספורט

(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
(רונן דבש)
הבולטים בטקס השנתי של הפועל: המתעמלת לינוי אשרם, הכדורידן אבישי סמולר, השחיין תומר פרנקל, המאמן נועם כץ, המאמנת שרה'לה מילר, המנהל אורי שרצקי. כל אלה ועוד קיבלו את הפרסים מאת ראשי ההסתדרות, הפועל ובכירי הספורט בישראל

בטקס מרגש שהתקיים השבוע בסינמה סיטי גלילות העניק מרכז הפועל פרסים בסך מיליון שקלים למצטייני השנה בספורט, ספורטאים, מאמנים ופעילים. הערב השנתי של הפועל, שהפך כבר למסורת, נועד להוקיר את הטובים ביותר ולעודד הישגיות לצד הפעילות העשירה של מרכז הפועל בספורט העממי ובספורט בקרב אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.

אנשי השנה של הפועל
תגלית השנה: תומר פרנקל.
מאמן השנה: נועם כץ מאמן הפועל מטה אשר/עכו בכדורעף.
מאמנת השנה: שרה'לה מילר מאמנת הפועל חולון אקרובטיקה.
מנהל השנה: אורי שרצקי מנהל הפועל קטמון כדורגל גברים.
אות הערכה על הישג יוצא דופן: אריאל בית הלחמי.
ספורטאי השנה: אבישי סמולר קפטן הפועל ראשון לציון בכדוריד.
ספורטאית השנה: לינוי אשרם סגנית אלופת עולם בהתעמלות אומנותית.

מנכל הפועל יורם ארנשטיין אמר בטקס: "מרכז הפועל שינה חזונו בשנים האחרונות. מוגבלים נשים פריפריה עממי. הערב הזה הוכחה שאנו לא שוכחים את העיקר שאלופים עושים אלפים. למשל לינוי המובילה ענף פופולרי ומבחאה אלפי ילדות בישראל לבוא לספורט זה. מהעונות המוצלחות ביותר ןבמיוחד בענפים הקבוצתיים.  חברי נאור גלילי כאן. בשנים האחרונות הגענו למסקנה שהשותפות במקום מלחמות פוליטיות. עדיפה לקידופ הספורט עם כל מרכזי הספורט וגופי הספורט. משרד הספורט ומשרד האוצר. מועצות מקומיות. נאור ואני מחליפים שיחות יומיום יותר מאשר עם כל אחד אחר".

האלופות בענפים שחייה, שייט, טניס שולחן, קליעה, רוגבי וכדורמים
הפועל גבעתיים – אלופת המדינה ומחזיקת הגביע לגברים בטניס שולחן.
הפועל לוד – אלופת ליגת על לנשים בטניס שולחן.
הפועל גוש זבולון – אלופת המדינה לגברים בכדורמים.
הפועל יקנעם – אלופת המדינה ומחזיקת הגביע לנשים בכדורמים.
מועדון ירי אולימפי הרצליה – אלופת ישראל ברובה אוויר קבוצתי ואקדח חופשי קבוצתי בענף הקליעה.
הפועל אפרא מעברות – אלופת ישראל ברובה שכיבה וברובה אוויר קבוצתי בקליעה.
הפועל ירושלים – אלופת המדינה בשחייה.
הפועל יזרעאל גלבוע – אלופת ישראל ברוגבי שביעיות גברים.
הפועל שדות ים – אלופת המדינה בשייט.
מדליסטים באליפויות עולם ואירופה לנוער.

שייט
1. לינוי גבע – מדלית זהב באליפות העולם לנוער דגם ביק – הפועל נהריה
2. ליאם שגב – מדליית כסף באליפות העולם עד גיל 17 – הפועל שדות ים
3. מאור עבו – מדלית זהב באליפות אירופה עד גיל 23 – הפועל שדות ים
4. יואב רוז – מדלית זהב באליפות אירופה עד גיל 23 – הפועל שדות ים
5. ניתאי חסון – מדלית ארד באליפות אירופה עד גיל 23 – הפועל שדות ים
6. טל הררי – מדלית ארד באליפות אירופה עד גיל 23 – הפועל שדות ים
7. יהל וולך – מדלית כסף באליפות אירופה עד גיל 23 – הפועל שדות ים
8. עומר ביליה – מדלית כסף באליפות אירופה עד גיל 23 – הפועל שדות ים
9. מיה אשכנזי – מדלית כסף באליפות העולם לנערות דגם ביק – הפועל שדות ים
10. אייל צרור – מדלית זהב באליפות אירופה עד גיל 17 – הפועל שדות ים
11. דניאלה פלג – מדלית כסף באליפות העולם לנוער דגם ביק – הפועל שדות ים
12. מאור בן הרוש – מדלית זהב באליפות העולם לנוער – הפועל נהריה
13. יואב כפיר – מדלית כסף באליפות אירופה לנוער – הפועל נהריה
14. שי קקון – מדלית כסף באליפות אירופה לנוער דגם לייזר 4.7 - הפועל שדות ים
15. יואב כהן – מדלית זהב באליפות העולם WS לנוער דגם לייזר רדיאל - הפועל שדות ים
16. נועם חומרי – מדליית כסף באליפות עולם לנוער דגם 420 – הפועל שדות ים
17. איתי כפרי – מדלית ארד באליפות אירופה לנוער – הפועל מכמורת
18. שרון קנטור – מדלית כסף באליפות אירופה – הפועל מכמורת

מאמני השייט
1. כפיר דולנדר
2. עודד אושר
3. יוגב יוסף
4. גל קלרפלד
5. נופר אדלמן
6. איילן לוין
7. שחף אמיר
8. ערן סלע
9. אלון סופר
10. סתיו במל

יתר המדליסטים הצעירים
1. תומר פרנקל – מדליית זהב באליפות אירופה לנוער בשחייה

ענף האקרובטיקה
2. ניקול אלייניק
3. יארוסלבה בקרנב
4. נועה קזדו יקר

זוכות במדליית זהב באליפות אירופה לשלשות ג'וניור – הפועל חולון
5. יונתן פרידמן
6. רועי נועם
7. אדם נודל
8. נבוא גברא

ארבעת הזוכים במדלית זהב באליפות אירופה לנוער, מהפועל חולון כמובן.
9. משי הורביץ
10. ענבל זיתוני

זוכות מדליית ארד באליפות העולם לג'וניור – הפועל חולון.
11. רינת אולנסקי
12. תמר סטולר
13. מיכל סטרטיבסדקי

זוכות במדלית כסף באליפות העולם לשלשות – הפועל חולון

14. ירדן יעקובוביץ – מדלית כסף באליפות אירופה עד גיל 17 – הפועל רחובות.

יש לציין גם את מאמני האקרובטיקה שנמצאים בימים אלו באולימפיאדות הנוער בארגנטינה ולכן לא יכלו להיות נוכחים הערב. נאחל להם מכאן הצלחה בתחרות וכמובן שאת הוקרת התודה הם יקבלו באופן אישי ממנכל מרכז הפועל מר יורם ארנשטיין מיד עם חזרתם מהתחרות.הנבחרת המנצחת של הפועל חולון: שרה'לה מילר, לאון וינצקי, אמיר מוזס ושירן וקנין

מדליסטים בוגרים ובוגרות באליפויות העולם ואירופה:
שייט

מאיה מוריס – מדלית כסף באליפות אירופה עד גיל 21 – הפועל שדות ים
נוי דריהן – מדלית ארד באליפות אירופה עד גיל 21 – הפועל אילת
יואב עומר – מדלית ארד באליפות אירופה עד גיל 21 – הפועל שדות ים

אושו
אנסטסיה קיריליוק - מדלית זהב באליפות אירופה בקטגורית חרב לנשים – הפועל רחובות.
אריאל קרצמן - מדלית כסף באליפות אירופה לגברים בקטגורית קרבות- הפועל רחובות

אקרובטיקה
רביעיית הבנים מהפועל חולון:
דניאל אורלביץ
ינאי כלפה
דנה לידר
אפי סאץ

זוכי מדלית זהב באליפות אירופה לרביעיות:
באולינג לעיוורים זו השנה שנייה ברציפות
שלומי לזמי- זוכה במדלית זהב באליפות אירופה לעיוורים ביחידים, ומדליית כסף ב ALL EVENT.

התעמלות אמנותית
לינוי אשרם – זוכת מדליית כסף בחישוק, מדליית ארד בסרט וסגנית אלופת עולם בקרב רב - הפועל ראשון לציון

המאמנים:
בענף השייט
1. גל קלפרד
2. גור שטיינברג

בענף האושו
3. אלכסנד רפרנקל
4. יאן פינקלשטיין

בענף הבאולינג לעיוורים
5. גדי אבירם

בענף ההתעמלות
6. איילת זוסמן
7. לנה קופילנקו
8. רעיה אירגו

המועדונים הזוכים בגביע המדינה לכדורגל, כדורסל וכדורמים
1. הפועל חיפה – מחזיקת גביע המדינה כדורגל גברים
2. מועדון כדורגל נשים רמהש – מחזיקת גביע המדינה בכדורגל נשים.
3. הפועל חולון – מחזיקת גביע המדינה בכדורסל גברים.
4. אסא תל אביב – מחזיקת גביע המדינה בכדורמים גברים

הקבוצות שזכו בפרס ההגינות בליגות ב' ו-ג' בכדורגל
1. הפועל בני זלפה
2. הפועל איחוד בני ג'ת
3. הפועל תרשיחא

אלופות המדינה למועדונים
1. הפועל מטה אשר/עכו – אלופת המדינה ומחזיקת הגביע לגברים בכדורעף.
2. הפועל ראשון לציון – אלופת המדינה ומחזיקת הגביע לגברים בכדוריד.
3. הפועל קרית גת – אלופת המדינה בכדורגל נשים.
4. הפועל באר שבע נשים – אלופת ליגה לאומית ועולה לליגת העל בכדורגל.
5. הפועל באר שבע – אלופת המדינה בכדורגל גברים.
6. הפועל חדרה – עולה לליגת העל בכדורגל גברים.
7. הפועל תל אביב – אלופת ליגה לאומית ועולה לליגת העל בכדורגל גברים.
8. הפועל באר שבע – אלופת ליגה לאומית ועולה לליגת העל בכדורסל .