מרוץ הלילה האדום

(קרדיט עיריית פתח תקוה)
(קרדיט עיריית פתח תקוה)
(קרדיט עיריית פתח תקוה)
(קרדיט עיריית פתח תקוה)
(קרדיט עיריית פתח תקוה)
(קרדיט עיריית פתח תקוה)
(קרדיט עיריית פתח תקוה)
(קרדיט עיריית פתח תקוה)
(קרדיט עיריית פתח תקוה)
(קרדיט עיריית פתח תקוה)
פתח תקוה חגגה את סיום הקורונה עם מרוץ הלילה ה-2 ומרכז הפועל היה שם כדי לפרוש חסותו ותמיכתו באירוע ענק שאירח 6000 רצות ורצים, הפנינג הרקדות והפעלות אל תוך הלילה. לילות פתח תקוה, לא מה שחשבתם

15.6.2021

בסיום ארבעה מקצים הגיע לסיומו מרוץ הלילה השני של פתח תקוה. באירוע השתתפו למעלה מ- 6,000 מתושבי העיר ורבים נוספים מרחבי הארץ שהגיעו ליהנות ממרוץ איכותי, מלהיב ומהפנינג משפחתי, וכן מהרקדות ופעילויות ספורטיביות.

ראש העירייה רמי גרינברג הזניק את אחד המירוצים הראשונים המתקיימים בארץ מאז הקורונה והשני שמתקיים בעיר מאז שנת 2019, ומרכז הפועל, שוב, העניק את חסותו ותמיכתו.

מרוץ הלילה של פתח תקוה כלל ארבע הזנקות, למקצי 10 ק"מ, 5 ק"מ, 2.5 ק"מ ומקצה מיני לילדים באורך 600 מטר, ובסיום התקיים הטקס החגיגי במהלכו חולקו המדליות לזוכים.

במקום הראשון מקצה 10 ק"מ נשים זכתה דנית לויטן ורדי שסיימה בזמן 43:42 דקות.
במקום הראשון גברים זכה גודאדו פלאצו שסיים את המקצה בזמן שיא של 29:51 דקות.

במקום הראשון מקצה 5 ק"מ נשים זכתה סיון קופמן שסיימה בזמן שיא של 23.25 דקות. במקצה הגברים לקח את המקום הראשון זוהר פוגלמן שסיים ב 17.08 דקות.

את האירוע יזמה עיריית פתח תקוה - אגף הספורט בשיתוף חברת ההפקות טרגט מרקט. בסיום המקצים ולאורך כל האירוע התקיימה מסיבת פארק עם כל אלפי באי המרוץ שנהנו מהפנינג, הרקדות, הפעלות מוזיקליות ומיצגי תאורה.

ראש עיריית פתח תקוה רמי גרינברג בירך את הזוכים, הזוכות, המשתתפים והמשתתפות: "אני מודה לכל העוסקים במלאכה על ההירתמות ועל קיום מרוץ הלילה הטוב ביותר שהתקיים בעיר. עם החזרה לשגרה לאחר תקופת הקורונה, עיריית פתח תקוה הייתה הראשונה לקיים אירועים המוניים בפארק אוחיון והיום שמחתי להזניק את מרוץ הלילה השני של העיר והראשון בארץ לאחר הקורונה.
עברנו שנה לא פשוטה ואני רואה על המשתתפות והמשתתפים שהגיעו כמה כולנו השתוקקנו לאירוע ספורט חברתי ענק. אני מזמין את כולם להתחיל להתכונן כבר מעכשיו למרוץ הבא".

חנן דנציגר, מנהל אגף הספורט, ציין את שיתוף הפעולה עם מרכז הפועל: "מרכז הפועל היה שותף תמיד, הן בארועי הספורט העממי בפתח תקוה והן בספורט התחרותי בעיר. גם השנה מנכל מרכז הפועל יורם ארנשטיין ראה לנכון להיות שותף משמעותי במרוץ על ידי תמיכה משמעותית בארוע, והפועל לפיכך הוא חלק משמעותי מהצלחת הארוע".