מספר שיא של 4,500 משתתפים הבוקר בעמק המעיינות

מרכז הפועל העניק חסות למירוץ עמק המעיינות ה-39, שכלל מקצים לאופני יד לנכים, מקצה אקי"ם וכן את אליפות ישראל בריצת חצי מרתון. גטהון וסלפטר ניצחו

מירוץ עמק המעיינות ה-39, המהווה בין היתר את אליפות ישראל לריצת חצי מרתון, התקיים היום עם מספר שיא של משתתפים, כ-4,500 במקצים השונים, שהגיעו כבר אתמול לעמק הצפוני. מרכז הפועל הוא ממעניקי החסות למפעל ותיק זה, ובין היתר פרש חסותו על קבוצת הפייסרים המושכת את הרצים.

המרוץ הוזנק מהגן הלאומי גן השלושה (הסחנה), עבר על גשר בית השיטה, דרך שדה נחום, בית שאן, מסילות, ניר דוד ובחזרה לגן השלושה. מזג אויר מצוין ציפה לרצים, ונופים של שדות ומעיינות ליוו אותם במהלך כל הבוקר.

במרוץ לקחו חלק קבוצת רוכבים מאקי"ם העמקים עם מתנדבים אשר ליוו אותם ברכיבה, וקבוצות רוכבי אופני יד לנכים מרשת בית הלוחם. כמו כן התקיים מקצה ריצה רגיל ל-6 ק"מ.

כאלוף ישראל בחצי מרתון הוכתר ימר גטהון ממכבי תל אביב אחרי 1.05.15 שעה, שהקדים את חברו למועדון מארי טפרי (1.05.36) ואת ג'מבר מלקמו מנס ציונה (1.07.06).

בנשים ניצחה לונה סלפטר ממכבי תל אביב (1.16.55) לפני מאור טיורי מלידר ירושלים (1.17.42) ואור קונובלוב מרמת השרון (1.19.46).

התמונות באדיבות המועצה האזורית עמק המעיינות